Wrzuta dnia: LeBron James Show po treningu Heat

heatsEkipa Miami Heat przebywa aktualnie w Phoenix, gdzie 11 lutego rozegrają spotkanie z miejscowymi Suns. Gracze z Florydy w pocie czoła trenują przed starciem z rywalem z Arizony, ale najwyraźniej mają jeszcze siłę na prezentację ekwilibrystycznych zagrań po zakończeniu treningu.

Szczególnie energią tryska LeBron James. Król po treningu postanowił pokazać kolegom z drużyny kilka sztuczek, a Ci z zapartym tchem nie tylko podziwiali jego popisy, ale w mgnieniu oka chwycili za swoje smartfony, aby uwiecznić jego wyczyny. Podobnie uczynili znajdujący się na miejscu żurnaliści i zapewne tak o to też powstał ten o to świeżutki filmik, który znajduje się poniżej.

Miłej zabawy…

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia: LeBron James Show po treningu Heat

    1. Może ja mam jakieś średniowieczne podejście, ale jak patrzę na wielkie gwiazdy tej ligi, tą czołówkę która się mieni „The Best From The Best Of All Time” to praktycznie zawsze pojawia się tam hasło Dunk Contest.

    1. On może mieć kontrakt z Nike, ale to Adidas jest oficjalnym dostawcą odzieży dla NBA i na wszystkich spotkaniach, treningach musi być ubrany w odzież klubową czyli Adidas…

Comments are closed.