ASW 2014: znamy uczestników konkursów

Damian Lillard, John Wall, Terence Ross, Paul George, Ben McLemore i Harrison Barnes przystąpią do Konkursy Wsadów 2014. Przypomnijmy, że obrońcą tytułu jest Terence Ross z Toronto Raptors, a w przeszłości brał w nim już udział Paul George.


Stephen Curry, Joe Johnson, Kevin Love, Kyrie Irving, Marco Belinelli, Bradley Beal, Damian Lillard i Arron Afflalo przystąpią do Konkursu Rzutów z Dystansu 2014. Z kolei w w Long Distance Shoutout tytułu z poprzedniego roku broni Kyrie Irving.


Komentarze do wpisu: “ASW 2014: znamy uczestników konkursów

 1. w sondzie LDS brakuje Kyrie, wyszła lekka rozbieżność.

 2. Sonda kto wygra konkurs wsadow nie ma sensu!
  Zmienily sie zasady i teraz mamy ponownie east vs west z tym ze konkurs wygrwa cala druzyna a nie jeden zawodnik. Tylko pogratulowac ludziom odpowiedzialnym za te zmiany :/

 3. Szkoda ze Gerarda Greena nie bedzie… Za duzo rozgrywających w SDC.

  1. Dla niego to dobrze, za dużo razy go oszukali, powinien zlewać ciepłym moczem zaproszenia (o ile takowe są)

  2. Za duzo razy go oszukali? tzn kiedy? rok temu za pierwszy dostal 50 ,a double dunk mu nie wyszedl wiec sprawieliwie nie doszedl do finalu. W 2007 wygral, a w 2008 przegral tylko z Dwightem.

 4. W dunkach moim zdaniem bardzo duże szanse ma McLemore. Ma bardzo wysoki wyskok. Na pewno skacze wyżej od Rossa. Faworytami według mnie są Wall i George, ale McLemore może być czarnym koniem. Ross raczej nie obroni tytułu. Lillarda paczki są na jedno kopyto. Barnes to dla mnie zagadka.
  W rzutach z dystansu to wszystko zależy od dnia. Nie zdziwię się jak wygra Johnson. No może bym się zdziwił gdyby wygrał Afflalo lub Bellineli, ale poza nimi może wygrać każdy.

 5. W SDC nie wygra nikt z nich, bo to będzie konkurs drużynowy :( chcą nas uszczęśliwiać na siłę, mimo, że było dobrze…

 6. Mi w konkursie brakuje Geralda (ale) Hendersona. Koleś ma wyskok jak inny Gerald wywoływany już tutaj i często gości w Top10.

Comments are closed.