Wrzuta dnia #2: Derrick Williams w akcji

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia #2: Derrick Williams w akcji

 1. Po co się nad nim pastwić? Spójrzmy na wynik. Miał prawo przyświrować.

 2. Przekozaczył trochę. Śmieszne ale moim zdaniem dobry dunker. Gdyby nie Gay to Will prawdopodobnie grałby w pierwszym. Wciąż niedoceniany ale lubię go.

 3. A ja takich zagrań nie lubię. Tzn. lubię, ale przy wyniku na styku. A tutaj cwaniak chciał się zabawić. Dobrze, że mu nie wyszło. Wysokie prowadzenie nie zdejmuje z zawodników szacunku do rywala i jego poszanowania. Jak zrobi tak przy 90-90, to niech robi to kiedy chce. Ale póki zabawia się przy wysokim prowadzeniu, to nie jest żadna zabawa, a brak szacunku.

  1. Jaki szacunek do rywala.. człowieku, to już zdobywać punktów nie można z szacunku do rywala? Szacunek do rywala nie powinno obejmowac zdobywania punktów tylko zachowanie na boisku, jakieś chamskie faule itd.

   Moim zdaniem dobrze zrobił, jedynie pozostaje żałować że mu nie wyszło. Jakoś nad wsadem George’a każdy sobie trzepał z zachwytu a tutaj jakieś hejty że brak szacunku..

  2. Porównuj paczkę George’a do próby Williamsa :) porównuj George’a do Williamsa :) gra fair play to również szanowanie rywala i granie do końca na jakimś poziomie, a nie robienie sobie jaj. Pozdrawiam serdecznie.

 4. bywa i tak, że nie wyjdzie ale brawa dla niego za to co chciał zrobić.

 5. widzę, że teraz jest „moda” na brody…czarni zupełnie jak panienki, ciągle za jakąś modą podążają…

 6. Z czegoś biorą się te efektowne akcje, więc i pomyłki się zdarzają. Brawo za próbę.

 7. no ciekawe czy shaq z racji swojego spowinowacenia z kings umieści go teraz w shaqtinie ) a co do williamsa to nie ma z czego robić tragedii Mało gra więc chciał zrobić coś żeby znów się głośniej o nim było no i się udało

Comments are closed.