Howard wraca do reprezentacji USA

USA LOGODwight Howard będzie reprezentował Stany Zjednoczone na tegorocznych Mistrzostwach Świata, które odbędą się latem w Hiszpanii. Oznacza to zatem powrót po 6 letniej przerwie Supermana do drużyny narodowej, a więc z czasów, kiedy to jeszcze był zawodnikiem Orlando Magic.

Ostatni raz kibice koszykówki mogli zobaczyć Dwighta Howarda w koszulce USA podczas Igrzysk Olimpijskich z 2008 roku, w trakcie których zdobył ze swym zespołem złoty medal. Jak widać środkowy Houston Rockets ma apetyt na kolejne sukcesy z reprezentacją swego kraju, gdyż zdecydował się na udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata.

Nie jest on jedynym graczem, którego występ został potwierdzony. Wiadomo, że do kadry dołączą też: DeMarcus Cousins, Kevin Love czy też Kevin Durant.

Kolejne nazwiska, których fani basketu mogą się spodziewać to: Paul George, Anthony Davis, LaMarcus Aldridge, Stephen Curry czy też kolega klubowy Howarda, James Harden.

Na mundialu w Hiszpanii nie wystąpi zapewne LeBron James , który ponoć sceptycznie odnosił się co do swego udziału w tej imprezie.

Komentarze do wpisu: “Howard wraca do reprezentacji USA

 1. „Na mundialu w Hiszpanii nie wystąpi zapewne , który ponoć sceptycznie odnosił się co do swego udziału w tej imprezie.”

  Przepraszam, ale że kto nie wystąpi? :P

  1. haha ;) LBJ :)

   wybaczcie, ale problemy z komputerem (dziś zamula strasznie) i jak pogrubiałem czcionkę przy jego nazwisku to mi skasowało całkowicie :)

   ale już jest! :)

 2. No ON nie wystąpi zapewne;) przecież napisane jest wyraźnie, że sceptycznie się do pomysłu odnosił;p

 3. USA bez Lebrona i tak da rade oni mogą na mistrzostwa zabrać kilka równych składów i by byli na 3 miejscach na podium nimi

Comments are closed.