46 oczek Durantuli przeciwko Blazers (video)

Czy kibice Blazers dalej żałują ,że KD nie trafił do nich zamiast Grega Odena..? W ostatnich 5 spotkaniach KD rzuca średnio 40 oczek na mecz, a ponadto kontynuuje serię meczów z 30 punktami. Dziś wynosi ona 8 spotkań.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

 1. Paweł. pisze:

  Dzięki Durantowi wiem jak wyglądała gra Jordana. ;)

 2. Woy pisze:

  Można też wziąć pod uwagę ten sam odnośnik, Jordana nie chcieli Blazers i postawili na #2 draftu Bowie (wysoki zawodnik) i Duranta nie chcieli , gdyż woleli #1 Odena (kolejny wysoki). Jordan kiedyś mawiał ,że na mecze z PTB specjalnie się mobilizował i nie odpuszczał nawet na chwilę. Po dzisiejszym meczu miałem wrażenie, iż coś podobnego wyprawia KD.

  • frygins pisze:

   No nie chcieli Jordana, bo rok wcześniej wybrali już Drexlera grającego na tej samej pozycji. Bardziej do koncepcji nowej drużyny pasował im własnie wysoki Bowie. A że Bowie okazał się nieporozumieniem…

   Swoją drogą PTB ma w ostatnich latach wielkiego pecha. I Brandon Roy i Greg Oden – kandydaci na wielkich – w jednym czasie trafili do PTB, w jednym niemal czasie stali się też własciwie boiskowymi inwalidami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *