Wrzuta dnia: bezmyślność Bargnaniego

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia: bezmyślność Bargnaniego

 1. Andrea chciał po prostu powiększyć prowadzenie NYK w tym meczu. ;)

  1. nie ma takiego zawodnika jak Bargani – od dawna on sie nazywa BARANi

 2. Bargnani to ucieleśnienie beznadziei tegorocznych Knicks. Idealnie wpisuje się w obraz tej wesołej gromadki „graczy”. Przynajmniej pośmiać się można. No i miejsce w następnym Shaqtin’ a fool gwarantowane.

 3. Są tak słabi, że ich drugorundowy pick dostanie się do top3.

 4. Wiem, jestem masochistą. Kiedy Celtics polegli dałem na Knicks i wpadłem w otchłań. Melo też nie jest lepszy od Baraniego patrz frajerskie 2 minuty regulaminowego czasu gry. No, ale Barani to Barania!

 5. Dzięki dogodnej zmianie w pracy po obejrzeniu Pacers, następnie kilku ostatnich sekund dogrywki Bobcats zobaczyłem że wynik w tym meczu jest na „styku” więc przełączyłem na ten „klasyk”. Czego mocno żałuję, bo to co tam zobaczyłem to był jakiś pieprzony cyrk. Długo broniłem Woodsona ale po czymś takim „einstein” Bargnani już do końca roku by u mnie nie zagrał, a On jeszcze wpuszczał go w dogrywkach… gdzie znów grał beznadziejnie… i ten jego tępy wyraz twarzy po tym rzucie… Naprawdę nie mogę patrzyć na tego gościa… ON RZUCA 29% za 3!!!
  Dalej nie jest lepiej – kolejny wybitny gracz JR smith 7/23 w sezonie rzuca niesamowite 33% i skuteczność w cale nie jest w tym najgorsza tylko jego totalny brak zaangażowania. Tak jak lubię tego zawodnika tak nie pomoże mu chyba nic innego jak zesłanie do D-league.
  Shumpert- 0/5 w sezonie 36% wiadomo że chcą go wytransferować i pewnie ma to spory wpływ na niego ale do cholery albo to zrobią od razu albo po co w ogóle o tym mówili???
  Anthony – generalnie to indywidualnie gra dobry sezon i jako jeden z nie wielu się stara, zazwyczaj samemu trzymając jako taki wynik ale to co wczoraj robił to była żenada… nie rozgrzesza go to że w każdej akcji był podwajany, że widać po nim frustrację jak widzi co robi reszta geniuszy bo to co on sam wczoraj wyczyniał to była tragedia.
  I tylko Chandler uratował im dupsko…

 6. Omg, co za kretyn. Javale lepiej by tego nie wymyślił -_-’

 7. co za kretyn ma szczęscie że wygrali on tylko za 3 potrafi rzucać z niego to taki center jest , zero walki pod koszem bo po co rzuce sobie za 3

  1. trochę tylko poprawił bym twoją wypowiedź na „on tylko rzuca za 3” usunął bym potrafi, bo rzuca na niewiarygodnym 29% za 3

  1. Jaki ten gość jest tępy… Dobrze, że uróśł ponad 2m, bo byłby pewnie za głupi żeby ulice zamiatać. I jeszcze ta jego mina upóźnionego w rozwoju.

 8. Buahahahahaha… #1 draftu(przed LA i Royem),komiczna persona z niego…Rozstrzelać!!

  1. no ta nr 1 w drafcie ale byli jeszcze gorsi od niego a on chociaż zarobi sporą sumkę. Nr 1 tegorocznego draftu to też jest do tej pory taki nie wypał

 9. No tak,ale ci gorsi albo ryby łowią,albo na ławce siedzą …i sabotażu nie robią. Bargnani,tajna wtyka Denver Nuggets,ale dziś się nie udało

Comments are closed.