Konkurs z wydawnictwem SQN : opisz swój Dream Team

Wydawnictwo SQN za pośrednictwem Enbiej.pl zaprasza Was Czytelnicy na konkurs „Opisz swój Dream Team”. W nawiązaniu do naszej zabawy Enbiej-All-Time-Draft proponujemy Wam trzy nagrody książkowe ufundowane przez SQN, autorstwa Jacka McCalluma.

Czytelnicy, jeśli chcą dostać do swojej biblioteki książkę o najwspanialszej „Drużynie Marzeń” w historii koszykówki, która ukazała się na polskim rynku 4. grudnia, powinni na 2 stronach arkuszu word (wielkość czcionki 12 Arial) i na adres enbiejakszyn@gmail.com, wysyłać prace do 24. grudnia. Praca powinna zawierać opis drużyny, z nazwiskami, jaką najchętniej obejrzelibyście na parkiecie, w drodze po Wasz sukces.

Możecie pisać o najlepszej drużynie w historii (czyli legendarnym Dream Teamie lub ich następcach), możecie napisać o ulubionej drużynie z przeszłości (jak L.A. Lakers , Chicago Bulls czy Miami Heat) czy w końcu możecie pisać o wirtualnej – wyimaginowanej Drużynie Marzeń – którą podobnie do naszego konkursu, stworzycie sami (używając największych nazwisk z przeszłości).

Zapraszamy do pisania i przesyłania prac. Najlepsze przedstawimy Wam na stronie w najbliższych dniach.

JURY: Afek, Bob, Dawid, Enbiejowy, Gladysh, Łukasz, Marek, Paweł, Woy i Qcin.

Komentarze do wpisu: “Konkurs z wydawnictwem SQN : opisz swój Dream Team

  1. Dlatego, że nie zrozumiałem – wybierać dream team mogą tylko te osoby, które wzięły udzial w All-Time Enbiej Draft?

  2. A z ilu zawodników ma składać się nasz Dream Team?

  3. Dobre pytanie; 10tka wystarczy analogicznie do Enbiej-Draft :-)

  4. To jeszcze jedno pytanie w nawiązaniu do: „2 stronach arkuszu word (wielkość czcionki 12 Arial)”. Jaka wielkość interlinii? Żeby wygodnie się czytało najczęściej przyjmuje się 1,5 wiersza, ale zmniejszając można więcej napisać. Trzymać się interlinii 1,5 wiersza?

  5. Ja mam pytanie, czy muszę się trzymać tej zasady, że mają być 2 strony w wordzie czy np. jak zrobię (czystko teoretycznie) 2,5 albo 3 strony to już moja praca będzie zdyskwalifikowana?? Wiadome, że takie rzeczy lepiej się dowiedzieć od razu.

  6. Jak możemy Cię zdyskwalifikować za zbyt długi tekst? Te 2 strony to umowne minimum.

  7. Nie wiem, lepiej się upewnić :D nie ma napisane, że minimum 2 strony tylko „na 2 stronach”. Wiesz można oblać mature jak się ma za długi tekst. Na próbnej na ang. miałem 197 słów, a max był 200 słów. Dla mnie to trochę głupota dawać górną granicę długości pracy, ale jak kto woli :) Dzięki za odp.

Comments are closed.