Air Jordan XII „Taxi” Retro

Zapowiedziana ponad rok temu re-edycja kolorystyki „Taxi” niedługo trafi na półki sklepowe. Bardzo prosta kolorystyka – biało-czarna cholewka podkreślona złotymi detalami (dziurki na sznurówki i płytka usztywniająca) wygląda wyśmienicie. Osobiście uważam, że dwunastki są jednymi z najbardziej niedocenionych Jordnanów w historii. Zatem cieszę się, że kolejne edycje retro trafiają do sklepów. Buty będą dostępne w Stanach 14 grudnia w cenie $170.

taxi-air-jordan-xii-retro-04 taxi-air-jordan-xii-retro-03 taxi-air-jordan-xii-retro-01 taxi-air-jordan-xii-retro-05 taxi-air-jordan-xii-retro-02

Komentarze do wpisu: “Air Jordan XII „Taxi” Retro

  1. Nie rozumiem do konca stwierdzenia
    ” sa jednymi z najbardziej niedocenionych jordanow w historii”? Moim zdaniem sa doceniane. To pierwsze Jordany z full length zoom. Sa mega pluszowe ;-). Te buty to sa doslownie Tanki. Zedrzesz podeszwe ale konstrukcji buta nie naruszysz. To najsolidniesze dzejsy w gistorii.

    1. Chodziło mi o to, że nigdy nie zdobyły popularności, na którą (przynajmniej moim zdaniem) zasługiwały

  2. Mam troche inne zdanie na ten temat. XII sa obecnie bardzo rozchwytywane. Sa jednymi z ladniejszych jakie powstaly ( wedlug mnie ). To sa buty tak w zasadzie na kazda pozycje. No 1-3 na pewno moze i 4.

Comments are closed.