Kings szukają wymiany

KingsWobec słabego początku obecnego sezonu, który notują Sacramento Kings ich włodarze zaczęli starać się o chętnych na kilku swych graczy, którzy w dłuższej perspektywie są w klubie już raczej niepotrzebni. Tym samym wielce prawdopodobne, że już niedługo będziemy świadkami transferów, których bohaterami będą koszykarze z Sac-Town.

Na liście graczy „na wylocie” znajdują się: John Salomons, Patrick Patterson oraz Marcus Thorton. Kings nie ukrywają, że bardzo chętnie pozbyli by się także Jimmera Fredette. Zatem trzeba przyznać, że lista graczy, co do których stracono cierpliwość w Kalifornii jest dość spora i ciężko oczekiwać, że uda się pozbyć całej czwórki za jednym razem. Chyba, że staną się oni przedmiotem jakiejś szerszej wymiany pomiędzy kilkoma zespołami NBA.

Polityka Królów jest jasna. Pragną budować młody zespół wokół DeMarcusa Cousinsa oraz debiutanta – Bena McLemorra.

Aktualnie Kings wygrali tylko trzy mecze na dziesięć rozegranych, co też w pełni wyjaśnia śmiałą decyzję o małej rewolucji w składzie Sacramento, którzy już od dłuższego czasu dołują w tabeli NBA.

 

Komentarze do wpisu: “Kings szukają wymiany

  1. Nie ładuje tej wymiany – więc juz piszę – M. Thornton i J. Fredette za A. Bargnani z NY.. co myślicie?

  2. Po co w NY kolejni SG skoro już jest problem z pomieszczeniem Smitha, Shumpa i Hardawaya??? Jedyny pozytyw to pozbycie się Bargnaniego który o dziwo radzi sobie całkiem przyzwoicie w tym sezonie, ale Knicks i tak potrzebują wysokich walczaków a nie kolejnych graczy na dwójke…

  3. Tak dzisiaj widać że Amare to kompletny niewypał, natomiast kiedy podpisywał kontrakt był all-starem, który rozegrał pełne 3 z 4 ostatnich sezonów a staty miał na poziomie 23 pkt i 9 zb na ok 57% FG i doszedł do finału konferencji z Phoenix. Nikt nie przypuszczał że nagle się tak posypie jego zdrowie i gra. A Bargnani wielki kontrakt dostał w Toronto, jego ściągnięcie od początku mi się nie podobało ale trzeba też przyznać że pozyskali go niewiele dając w zamian.
   Dzisiaj łatwo krytykować za STAT’a ale przypomnij sobie co się działo w 2010r kiedy wydawało się że nadszedł jego prime time.Na temat Cousinsa nie będę pisał bo wszyscy wiemy z czym ma największe problemy.

 1. Jakoś nie widze tego trade co napisałeś. Bargnaniego nikt nie weźmie, a thornton ma tam jakiś kontrakt wieć tez mało chętnych będzie a fredette miał być super pg strzelec zajebisty a wyszło jak wyszło

 2. a jakby Melo i Shumpert poszli za Cousinsa, Thorntona i Salmonsa – lepiej opchnąć Melo i coś mieć nic zostac z pustymi rękoma.

 3. że co Melo wymienić???
  1. Melo jest nietykalny w NY.
  2. Mimo wszystko myślę że On pozostanie w Knicks.
  3. Nawet jeśli planuje odejść z Knicks to sam tego nie przyzna a w takim wypadku nikt nawet nie śmie myśleć o jego wymianie.
  4. Cousins jest przepłacony.
  5. DM nie nadaje się na lidera, szczególnie na tak wielkim rynku pod tak wielką presją.
  6. Sacramento nie po to dali mu maxa żeby go teraz opchnąć.
  7. Melo i tak by nie podpisał w lato kontraktu z Kings i w Sac-town zdają sobie z tego sprawę.
  8. Jeżeli Melo nie podpisze z nimi kontaktu to strata Cousinsa jest zbyt duża.

  1. Cousins jest przepłacony? Mistrzami przepłacania są akurat Knicks. Bargniani i STAT to jest już legenda. A wcześniej wcale nie było lepiej ;)

  2. Tak dzisiaj widać że Amare to kompletny niewypał, natomiast kiedy podpisywał kontrakt był all-starem, który rozegrał pełne 3 z 4 ostatnich sezonów a staty miał na poziomie 23 pkt i 9 zb na ok 57% FG i doszedł do finału konferencji z Phoenix. Nikt nie przypuszczał że nagle się tak posypie jego zdrowie i gra. A Bargnani wielki kontrakt dostał w Toronto, jego ściągnięcie od początku mi się nie podobało ale trzeba też przyznać że pozyskali go niewiele dając w zamian.
   Dzisiaj łatwo krytykować za STAT’a ale przypomnij sobie co się działo w 2010r kiedy wydawało się że nadszedł jego prime time.Na temat Cousinsa nie będę pisał bo wszyscy wiemy z czym ma największe problemy.

 4. ale nazwiska do trade’u. No jak Phila będzie dalej balansować na bilans 0 to w ratowaniu tankowania może pójdą na to oddajac Turnera\Hawes’a\Younga za Salmonsa …

Comments are closed.