Wrzuta dnia: Jack Taylor co rok rzuca 100 punktów

Zanim przejdziecie do drugiego i trzeciego zdania notki , kliknijcie TUTAJ

Dokładnie przed rokiem Jack Taylor zdobył 138 punktów i podbił rekord rozgrywek NCAA (III dywizja, najniższa). Minionej nocy zawodnik Grinnel College popisał się znów 100-punktowym osiągnięciem, aplikując rywalom 109 oczek!  Co ciekawe w piątek innym przeciwnikom wrzucił 71 punktów.

W meczu niedzielnym Taylor (178 cm) trafił 24 z 48 rzutów za trzy punkty, z czego 53 oczka zdobył podczas pierwszych 9 minut III kwarty. W całym meczu na 109 pkt młody zawodnik potrzebował 29 minut. Jego drużyna wygrała 173:123.

Może za rok znów rzuci 100pkt?

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia: Jack Taylor co rok rzuca 100 punktów

 1. przy oobinie szczescia jak koles zagra kiedyś w NBA co jest całkiem możliwe to może pobić rekord w pkt :D

  1. Przy dzisiejszej grze jest niemożliwe, by taki SĘP zagrał w NBA.

 2. „W meczu niedzielnym Taylor (178 cm)”
  W linku jest: „Rozgrywający mierzy 181cm”
  Co on taki stary że sie kurczy zamiast rosnąć?
  Wiem,wiem. Zawodnicy NCAA raz sobie upychają buty raz nie :-p

 3. notka 2: Facet juz dwa razy rzucił powyżej 100pkt a raz ustanowił rekord. Moze dobrze by było napisać jakiś artykuł o nim? Wiem ze można w necie znaleźć ale głównie po angielsku i w końcu gdzie się dowiedzieć czegoś o nim jak nie u was?

 4. Czy w tej słabej lidze (najniższej NCAA) tego typu wyniki są na porządku dziennym ? Rozumiem, że nie po 100pkt, ale chłopaki tam regularnie walą po 50-60pkt z racji słabego poziomu, czy ten chłopak to rodzynek ?

  1. też właśnie sie zastanawiam. Chętnie bym na Enbiej poczytał więcej szczegółów o nim i o środowisku w którym gra. W końcu Enbiej poszerzyło horyzonty i nie traktuje już tylko o NBA.

Comments are closed.