Marcus Camby straci pracę

Źródła ligowe donoszą, iż jutro kolejny zawodnik pożegna się ze swoją drużyną. Niemal 40-letni Marcus Camby, który powrócił tego lata do Houston Rockets, ma zostać zwolniony przez włodarzy Rakiet.

Camby wciąż nie może dojść do siebie po kontuzji stopy (dokładnie chodzi o naderwaną powięź podeszwy) i to może być ważnym czynnikiem tej decyzji. Były Obrońca Roku z sezonu 2006/2007 w swojej karierze zwiedził 6 klubów, dwukrotnie był zawodnikiem New York Knicks i właśnie Houston. Dotychczas dosyć chętnie był zatrudniany przez managerów, ze względu na deficyt wysokich i defensywnych centrów, ale w związku z kontuzjami jego usługi ucierpiały na jakości. Poniżej najlepsze zagrania Camby’ego z zeszłego sezonu w barwach Knicks. Jak myślicie, czy znajdzie się klub skłonny do jego zatrudnienia – i gdzie mógłby się jeszcze przydać?

Komentarze do wpisu: “Marcus Camby straci pracę

  1. też jestem zwolennikiem oddania Asika ale przy zauważalnych postępach Howarda w ataku jest szansa że pograją nim trochę na „4” z turkiem na centrze W tym sezonie Omar zarobi tylko 5kk więc nie ma ciśnienia żeby go oddawać tym bardziej że po zwolnieniu Camby’ego będzie dziura

  2. Każdy chcialby zostać tak zwolniony, kontrakt byl gwarantowany, Camby już przed rozpoczęciem sezonu zgarnia całą gażę za cały, a do tego jeśli się wykuruje ponownie ma szanse na angaż. Czy ktoś wie jak mają się podpisywane kontrakty w trakcie sezonu, bądź na play offy? gracz otrzymuje pełną sumę np. przewidziane minimum dla weterana za rok, czy tylko stawke w przeliczeniu na miesiące jego aktywności?

Comments are closed.