Kolejna niecodzienna kontuzja w Pistons. Jennings opuści trzy tygodnie

Całkiem niedawno opisywałem Wam przypadek Rodney’a Stuckey’a, który przytrzasnął sobie palec drzwiami od samochodu. Jak się okazało dziś to nowy trener Pistons, Maurice Cheeks, ma głowę pełną kłopotów bo właśnie z gry przed otwarciem sezonu wypadł mu typowany na pierwszego playmakera Tłoków, Brandon Jennings. 

Otóż zawodnik, który za trzy najbliższe sezony w Mo-town ma zarobić 24 mln USD boryka się z problemem bólu zębów mądrości (ostatnie na zęby na górnej i dolnej szczęce) oraz przy okazji ma naruszoną linię dziąseł przy podstawie żuchwy. Teraz będzie musiał przejść zabieg dentystyczny, a następnie będzie miał usztywnioną szczękę, przez co nie będzie w stanie zbyt wiele mówić.

Oczywiście również w grę nie wchodzą mocniejsze treningi ani sparingi, to też pozyskany z Bucks zawodnik opuści resztę pre-season – po rozegraniu ledwie trzech spotkań – i będzie pauzował przez trzy tygodnie. Okazuje się również, że opuści on pierwsze cztery spotkania sezonu zasadniczego i trener Pistons będzie zmuszony wystawić na pozycji numer 1 , powracającego, 37-letniego weterana, Chauncey’a Billupsa.

Komentarze do wpisu: “Kolejna niecodzienna kontuzja w Pistons. Jennings opuści trzy tygodnie

  1. O ja. Współczuję mu. Coś wiem o tego typu przypadłościach.

  2. Skąd wiecie, że to Billups zajmie jego miejsce w pierwszej piątce?

Comments are closed.