Nike LeBron XI NSW Lifestyle – oficjalne zdjęcia

Chwilę po wrzuceniu zdjęć nowej kolorystyki LeBronów XI, Nike dorzuciło zdjęcia nowej kolekcji LeBron XI NSW (NikeSportsWear). Nie będę kłamał – moim zdaniem buty wyglądają tragicznie. O ile zeszłoroczna wersja wyglądała jako tako – to tegoroczny model wygląda jakby mieli na niego z dziesięć pomysłów i nie mogli się zdecydować, który wybrać, więc użyli wszystkich. Jedyny plus jaki mogę znaleźć to doskonały dobór kolorów – jakby pozbyć się różowych elementów z drugiej pary i wrzucić dowolnie wybrane z tych trzech par zestawienie kolorystyczne na jakikolwiek inne buty, wyglądałoby to wyśmienicie. Ponad to należy docenić wysoką jakość materiałów i dobrą bryłę. Jednakże całość jest bardzo rozczarowująca i mówiąc bez ogródek – brzydka. Poniżej znajdziecie dokładne zdjęcia każdej z kolorystyk, oraz inspiracje ukryte za kolorystkami.

nike-lebron-11-nsw-lifestyle

nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-11 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-13 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-10 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-16 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-12 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-14 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-17 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-15 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-18 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-02 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-03 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-04 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-07 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-08 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-05 nike-lebron-11-nsw-lifestyle-official-images-06

Komentarze do wpisu: “Nike LeBron XI NSW Lifestyle – oficjalne zdjęcia

  1. Lebron będzie w tym modelu grać czy to są tylko buty skierowane do chodznie po mieście ?

    1. myślę że końcówka „lifestyle” jednoznacznie wskazuje na buty do chodzenia po mieście (zapewne nie tylko)

  2. Mi tam się podobają, szczególnie te białe z niebieskimi wstawkami. Wiadomo po ile i czy będą wogóle dostępne u nas w kraju?

    1. Myślę, że do Polski trafią na pewno, ale kiedy i za ile – to już jest tajemnica

  3. jak dla mnie fatalne, meczówki lepsze, acz w ich przypadku cena nieco odstrasza. wolę obuw michaela changa i dominique wilkinsa ;)

Comments are closed.