Jak Patrick Beverly zniszczył Jrue Holiday’a (video)

W off-season zastanawialiśmy się jak będzie wyglądała rotacja na pozycji rozgrywającego w Rockets. Kiedy Jeremy Lin mówił o współpracy i grze dwójkowej w Dwightem Howardem, przy wsparciu słownym Hakeema Olajuwona, to gdzieś w odosobnieniu ćwiczył i podnosił swoje umiejętności Patrick Beverly (któremu notabene bardzo kibicuję). Beverly już w poprzednim sezonie, po przybyciu z Europy, przebojem wdarł się do składu Rockets, a minionej nocy udowodnił, iż zamierza mocno powalczyć o miejsce w pierwszej piątce swojego klubu. Zobaczcie jak się broni w pre-season.

Komentarze do wpisu: “Jak Patrick Beverly zniszczył Jrue Holiday’a (video)

    1. tam Patrick tą nogą to tak, no trochę jakby mu wsadził

  1. świetny gracz! moim zdaniem stać go na wygryzienie Lina z pierwszej piątki. Szkoda Evansa :/

  2. Beverly juz przygotowany do sezonu a Jrue wyglada jak by nie dotykal piłki przez pare miesięcy… przyda mu się taka lekcja, bo pewnie w szatni się z niego nabijali ;-)

  3. Ja partole. Na miejscu Jrue spaliłbym się ze wstydu. Monty Williams powinien na treningu nieco go „przeczołgać”.

  4. A nawiązując jeszcze do meczu to warto zwrócić uwagę na styl gry Howarda. Widać, że ma w Houston dobry przykład bo próbuje robić piwoty zupełnie jak nie on…

  5. Tak się walczy o miejsce w pierwszej piątce z Linem. Ta rywalizacja będzie miała tylko dobre strony. Analogicznie przypomina mi się walka Lowrego z Brooksem.

Comments are closed.