Cousins blisko przedłużenia kontraktu z Kings?

Źródła ESPN podają, że DeMarcus Cousins może przedłużyć swoją umowę z Sacramento Kings jeszcze przed 31. października, który to dzień jest ostatnim terminem do podpisania nowej umowy dla graczy wybranych w pierwszej rundzie draftu 2010 za nim Ci staną się w przyszłym offseason wolnymi agentami.

Jak dowiedział się portal ESPN nowa umowa pomiędzy młodym środkowym, a popularnymi „Królami” może być sfinalizowana już w przyszłym tygodniu, kiedy to rozpocznie się obóz przygotowawczy do nowego sezonu.

Nie wiadomo o jakich sumach rozmawiają zainteresowane strony, ale możemy się domyślać, że mimo wielkich oczekiwań Cousins nie może liczyć na maksymalny kontrakt. W ciągu trzech lat na parkietach NBA zdobywał średnio 16, 3 punktów oraz 9,8 zbiórek co jest wynikiem przyzwoitym, ale nie jakimś wyjątkowo wielkim.

W proces negocjacji i przekonywania Cousinsa do pozostania w Sacramento ponoć ma włączyć się Shaquille O’Neal, który dopiero co stał się udziałowcem tej ekipy.

Komentarze do wpisu: “Cousins blisko przedłużenia kontraktu z Kings?

  1. Oprócz rzutów za 3pkt, których bezsensownie się podejmuje, Cusins to taka wersja SHAQa z liceum – więc, kto wie może te podobieństwa się przyciągną? ;)

Comments are closed.