George i Pacers blisko nowego, 5-letniego kontraktu

Indiana Pacers i Paul George są bardzo bliscy porozumienia w sprawie nowego, 5-letniego kontraktu, który miałby opiewać na 90 milionów dolarów. Do podpisania nowej umowy ma dojść jeszcze w tym tygodniu. Taką informację podali Adrian Wojnarowski i Marc J. Spears z Yahoo! Sports.

 

 

„Podpisanie umowy jest spodziewane w tym tygodniu” – mówią źródła serwisu Yahoo.

O nowym kontrakcie George’a mówi się w NBA już od kilku tygodni. Obie strony chcą dojść do porozumienia, więc wydaje się tylko kwestią czasu kiedy do tego dojdzie.

Paul George to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia w NBA. Trzeci sezon na zawodowych parkietach NBA był do tej pory jego najlepszym i pokazał, że w przyszłości może być liderem mistrzowskiego zespołu. W minionych rozgrywkach średnio zdobywał 17,4 punktów, 7,6 zbiórek, 4,1 asyst oraz 1,8 przechwytów w każdym meczu. Najbardziej jednak zapamiętamy jego rywalizację z LeBronem Jamesem w finale Konferencji Wschodniej.

Komentarze do wpisu: “George i Pacers blisko nowego, 5-letniego kontraktu

  1. Należy mu sie tylko żęby nie stanoł w rozwoju to będzie git

  2. Kontrakt Lebrona to zupełnie inna bajka ale fakt, że dostał sporo za dużo. Wiadomo, ze po ostatnich PO można było się spodziewać dużych pieniędzy ale to jest za dużo. To więcej niż w Rockets zarabia Harden.

  3. Za dużo.. co innego gdyby rzucał 25 pkt. na mecz

Comments are closed.