Nerlens Noel pracuje nad ofensywą

Tegoroczny debiutant w lidze NBA, Nerlens Noel jest pełen optymizmu przed swoim pierwszym sezonem w barwach Philadelphi 76ers. Jak sam przyznaje podczas rehabilitacji skupia się nie tylko na dojściu do pełni sił, ale również stara się poprawić swoje umiejętności w ofensywie.

– Nigdy nie chciałem skrzywdzić mojego zespołu – uczuciowo wyraził się Noel na temat swoich niecelnych rzutów. – Teraz na pewno jestem w stanie pójść na siłownię i włożyć dużo pracy i wykonać wiele powtórzeń, by moje rzuty wyglądały lepiej – dodał.

Noel, który był typowany na numer jeden tegorocznego draftu ma wiele do udowodnienia. Wybrany z odległym pickiem trafił wreszcie do Philadelphi, gdzie tak naprawdę niewiele osób na niego poważnie liczy.

– Jestem pewien, że będę dużą siłą ofensywną mojego zespołu. Wiem co mam zrobić, by zdobyć Filadelfię – zakończył.

Nie wiadomo jednak w jakiej formie będzie młody środkowy, gdyż jest po ciężkiej kontuzji i powrót do optymalnej formy może mu zająć sporo czasu. Jak widać nie traci optymizmu, albo po prostu robi dobrą minę do złej gry.

Komentarze do wpisu: “Nerlens Noel pracuje nad ofensywą

  1. On przede wszystkim musi zrobić to nad czym pracuje cały czas Anthony Davis na siłowni i w restauracjach – zwiększyć masę.

  2. Zwiększać masę podczas kontuzji/rehabilitacji? Sens ma dołożenie mięśni, nie masy. A do tego trzeba być w pełni sił. Rzutówka jak najbardziej. Na zbudowanie „nba ready body” ma jeszcze czas.

    1. Chłopie – mięśnie równa się masa. Nie można dołożyć mięśni nie budując masy ;] Uwierz, sam ćwiczę kilka lat na siłowni i trochę wiedzy o tym mam ;>

  3. zawsze może pójść drogą Big Baby i budować masę w KFC

Comments are closed.