Metta World Peace uważa, że Lakers zagrają w Finałach 2013/2014

Choć w NBA jest wiele osób, które dodają lidze kolorytu, to nie ma chyba drugiej takiej jak Metta World Peace.

Wczoraj podczas podpisywania swojej książki z bajkami (lol) pt. „Metta’s Bedtime Stories” na Manhattanie skrzydłowy nie omieszkał podzielić się swoimi odczuciami na temat gry Lakers w nadchodzących rozgrywkach:

Myślę, że Lakers dostaną się do Finałów NBA. Myślę, że Kobe będzie zdrowy, podobnie Pau. Lakers zrobią dużą wymianę, jak to mają w swoim zwyczaju. Ściągną kolejnego dobrego zawodnika, bum, bum i będą w Finałach. Wierzę w to. Kobe wróci i będzie grał zespołową koszykówkę i Pau będzie grał dobrze.

W zasadzie całą wypowiedź można potraktować jako żart patrząc w tej chwili na skład LAL. Problem w tym, że Lakers mają jednak to coś (pieniądze, piękne miasto, historię sukcesów, …), co sprawia, że zawsze udaje im się spaść na cztery łapy.

Jasne – w tej chwili ich skład i sytuacja kontraktowa wygląda dramtycznie. Jasne – nie wiadomo jak drużyna się będzie prezentować po odejściu Howarda i MWP. Jasne – nie wiadomo jak trudy kolejnego sezony zniesie cała ekipa weteranów i w końcu jak po rehabilitacji będzie prezentował się Bryant.

Chyba jednak nawet antyfani LAL muszą przyznać, że taki stan rzeczy raczej nie utrzyma się zbyt długo. Najśmieszniej będzie, jak się okaże że MWP miał rację.

Komentarze do wpisu: “Metta World Peace uważa, że Lakers zagrają w Finałach 2013/2014

  1. Albo jak mówi Geo MWP opowiadał jedną ze swoich bajek, albo ma problem z drugami… ;)

  2. Uwielbiam tego gościa :D fakt faktem kilka lat temu za paczkę chipsów wyciągnął Gasola z Memphis ale obawiam się, że drugi raz się nie uda. Zobaczymy co będzie, jako fan Lakers mam pewne nadzieje na ten sezon ale wszystko przekreśla mi ten Świstak na ławce ;)

  3. Nie sadze by LAL w tym sezonie doszli az tak daleko, raczej sadze ze bedzie znow walka o miejsca 6-8 i pierwsza runda PO.

  4. Boże jak ja sie boje ze ten typ gra w NY , Lakers finali haha smieszne chyba w nba 2k14 on ma juz tak źle w głowie

Comments are closed.