Hunter nowym asystentem Jacksona

Były Mistrz NBA z Detroit Pistons i L.A. Lakers, Lindsey Hunter, wspomoże od nowego sezonu Marka Jacksona. Trener, który nie wykorzystał za bardzo swojej szansy samodzielnego prowadzenia zespołu Phoenix Suns, ma zastąpić w Oakland, odchodzącego do Sacramento Kings Mike’a Malone’a.

Wg doniesień Rica Buchnera umowa z Golden State Warriors nie jest jeszcze sfinalizowana i nie wiemy o jakich pieniądzach może rozmawiać Hunter, ale możemy być pewni, że na 99% dołączy on do sztabu Marka Jacksona.

Debiutujący w ostatnich rozgrywkach w charakterze pierwszego szkoleniowca Słońc Hunter, poprowadził swój ostatni team do 12 zwycięstw podczas 41 spotkań. W nadchodzącym sezonie będzie on pierwszym asystentem Marka Jacksona i będzie współpracował z innymi pomocnikami jak : Pete Myers, Darren Erman, Brian Scalabrine i Jerry DeGregorio.

Hunter ma 42-lata i podobnie do Jacksona występował na pozycji rozgrywającego, łącznie przez 15 lat kariery zawodowej w NBA. Teraz popracuje on w braćmi CurryStephenem i Sethem oraz Nemanją Nedovićem wśród Warriors.

Komentarze do wpisu: “Hunter nowym asystentem Jacksona

Comments are closed.