Co Shaq robi w offseason?

Zastanawiacie się może co zawodnicy na emeryturze koszykarskiej, którzy ciągle są związani z ligą, mogą robić w trakcie przerwy między meczami NBA? Shaquille O’Neal często wstawia filmiki na swoje konto na instagramie, na których robi, cóż … różne rzeczy.

Na przykład rapuje:

Lub ćwiczy sztukę iluzji:

sss

Naśladuje też sławnych, lub też nie, ludzi:

Poddał tuningowi swój samochód:

Jeśli jeszcze jesteście ciekawi co robi Shaq, a jest tego wiele, odsyłam na jego konto.

Komentarze do wpisu: “Co Shaq robi w offseason?

  1. widac poziom inteligencji u Ciebie osiagnij tyle co on to mozesz potem tak gadac

 1. spokojnie synku…nie deprecjonuje jego osiągnięć…mowe tylko ze jest gruby i tępy, jak tego nie rozumiesz to Twoje IQ szwankuje

  1. Uzyles madrego słowa i myślisz ze się obronisz? Ciota nie jest rowne ze słowem tepy. Wrecz przeciwnie, znaczy zupełnie co innego, także jeśli tego nie rozumiesz, to jednak zdecydowanie Twoje IQ szwankuje.

  2. Co do tuszy Shaquille nie wygląda na kogoś kto odmówi pikantnych skrzydełek w panierce lub nuggetsów z majonezem ale co do jego „tępoty” sugerowałbym zrewidować poglądy. Wg mnie niewiele jest osób, które potrafią się nabijać z siebie oraz w studiu tv zarażać dobrym poczuciem humoru. dziwne, że tępakiem nazwano tutaj gościa, który w trakcie i po zakończeniu kariery robił tyle różnych rzeczy, że można by go nazwać człowiekiem – orkiestrą.

 2. Shaq jest zabawnym,wyluzowanym gościem,a do tego jest ikoną NBA(uwielbiam go).Kolega sasoo poprostu mu tego zazdrości!

 3. Śmieszne, bo Shaq ma magistra (nie wiem dokładnie jak u nich jest ze stopniami), ukończył szkołę biznesu. Poza tym, fakt tępak dorobił się milionów ( nie mówię tu o kontraktach) i świetnie poprowadził swoją pozaboiskową karierę. Ehh

 4. Prywatną szkołe to nawet szympans by ukończył. Pieniądze mogą wszystko, a ja niczego mu nie zazdroszcze

  1. W Usa jest troche inaczej niż u nas. Tam te najlepsze szkoły są właśnie prywatne- więc zdecydowanie nie masz racji – bo prestiż uczelni by spadł.

 5. @saso załoze sie ze shaq i hades mają wiecej IQ od Ciebie. Shaq nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Wariat :D

 6. Jest zabawny i w sumie lubię go oglądać, ale z dystansem do siebie jest u niego gorzej niż na pierwszy rzut oka się wydaje. Kiedyś rozmawiał z nim Ali G i Shaq nie najlepiej łapał żarty i strzelił focha na koniec ;)

Comments are closed.