Sullinger aresztowany

jared-sullinger-500x338Młody zawodnik Boston Celtics – Jared Sullinger został aresztowany w związku z wydarzeniami, które miały miejsce w sobotni wieczór . Ofiarą całego incydentu miała paść dziewczyna zawodnika, która ponoć została przez niego pobita. To już kolejny przypadek tego lata, w którym problemy z prawem ma  gracz NBA.

Zarzuty jakie usłyszał to stosowanie przemocy, niszczenie mienia oraz próba zastraszania świadków całego zdarzenia. Sam zawodnik nie przyznaje się jednak do winy, co potwierdził w swych dzisiejszych zeznaniach w sądzie rejonowym w Waltham. Sąd ustalił kwotę kaucji na wysokość 5 000 dolarów oraz nakazał jedynie kontakt telefoniczny pomiędzy Sullingerem, a  jego partnerką – Dean Smith lub kontakt przy udziale osób trzecich. Sama poszkodowana nie wniosła oskarżenia przeciwko koszykarzowi.

Jak wynika z raportu sprawy przyczyną awantury były podobno pomówienia Smith o zdrady, których miał się dopuszczać wobec niej zawodnik Celtów. Atmosfera jeszcze bardziej się zaostrzyła, kiedy to kobieta zaczęła pakować swoje rzeczy, wówczas to Sullinger miał stać się agresywny w stosunku do niej. Gdy chciała zadzwonić na policję skrzydłowy Bostonu brutalnie zabrał jej telefon odepchnął i odjechał z miejsca zdarzenia. Tak całe zdarzenie opisuje poszkodowana.

To nie pierwsze takie zdarzenie, w którym bierze udział zawodnik NBA. Ostatnio podobne kłopoty mieli Lamar Odom, DeAndre Liggins czy też nowy trener Atlanta HawksMike Budenholzer.

Komentarze do wpisu: “Sullinger aresztowany

  1. Naprawdę musicie zrobić osobną zakładkę pt. „aresztowania”

  2. Tak traktowac kobiete to jest załosne myśla ze wszystko im wolno bo sa sportowcami i maja kase to ich sprawiedliwośc nie minie

    1. Znając z różnych relacji amerykańskie podejście do nazywania rzeczy „pobiciem”, „atakiem na policjanta” itp. nie wybiegałbym przed szereg z ostatecznym sądem. Kwota kaucji, także ze względu na to, że ustalona dla dobrze zarabiającego sportowca, świadczy, że jakieś straszne rzeczy się chyba nie stały. Tak czy inaczej, na pewno masz rację z tym, że niezależnie co przeskrobałą panna, trzeba zachować klasę.

Comments are closed.