Jodie Meeks wchodzi w ostatni rok kontraktu, stara się o tym nie myśleć

Koszykarz Los Angeles Lakers, Jodie Meeks za rok stanie się wolnym agentem i będzie mógł powalczyć o dużo lepszy kontrakt, niż ten który ma w ekipie „Jeziorowców”.

– Staram się o tym nie myśleć. Często tak jest, że jak nie myślisz o czymś, to wtedy dzieją się dobre rzeczy. Natomiast gdy czegoś bardzo chcesz i ciągle chodzi Ci to po głowie, to stwarzasz sam sobie dodatkową presję. Taka już jest natura ludzka, że nie uniknę myślenia o tym. Wchodzę w swój ostatni rok kontraktu, staram się tym nie martwić, ale myślę o tym – powiedział Meeks.

W nadchodzącym sezonie Meeks zarobi 1,55 miliona dolarów.

– Jestem po roku pracy z trenerem D’Antonim w jego systemie. Moim głównym celem jest po prostu jak najlepiej pokazać się przed szkoleniowcem, a potem potwierdzić to na parkiecie. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to nie będę miał się czym martwić – zakończył zawodnik z Los Angeles.

Komentarze do wpisu: “Jodie Meeks wchodzi w ostatni rok kontraktu, stara się o tym nie myśleć

  1. To może być bardzo dobry rok Meeksa mimo, że ma większą konkurencję na pozycji niż miał do tej pory. Tak czy owak to może tylko działać na plus w Ofensywie Lakers co może zaowocować lepszym sezonem niż w zeszłym roku. Już nie mam sił wkurzać się na zarząd, że trzymają tego pajaca na ławce więc staram się szukać jakiś drobnych pozytywów ;P

    1. ja bardziej poszedłbym w stronę Nicka Younga. Konkurencja do gry jest fajna, bo ciągle pełnego potencjału nie pokazał nam Wesley Johnson. Jeśli chodzi o obwód to Lakers poczynili wzmocnienia największe od kilku dobrych sezonów.

    2. Young jak i Johnson mają sporo do udowodnienia i w koncepcji Mike są w stanie to zrobić. Ogólnie zgadzam się od lat Jeziorowcy nie mieli takiego arsenału na obwodzie a pod koszem też wyglądają dość przyzwoicie. Dużo zależy od Bryanta czy dopasuje się do drużyny jak to robił w kadrze na IO czy też ciągle będzie On i reszta.

Comments are closed.