Mecz wieczoru: All Star Game 1997 – Cleveland, Ohio

aaaaaa All star Game Cleveland 1997Gdybyście nie mieli jeszcze sprecyzowanych planów na dzisiejszy wieczór to zapraszam Was do przypomnienia sobie meczu gwiazd z 1997 roku, który odbył się w Cleveland. Warto się cofnąć w czasie o te 16 lat bo na parkiecie Gund Arena działy się rzeczy bardzo ciekawe, a sylwetki wielu gwiazd z tegoż okresu są na prawdę godne przypomnienia. Obowiązkowo dla koneserów basketu i nie tylko…

Po stronie Zachodu Shawn Kemp, Gary Payton, Latrell Sprewell, Hakeem Olajuwon czy też nierozłączna para Karl Malone i John Stockton (jakkolwiek to zabrzmiało…) , a w ekipie Wschodu Michael Jordan, Dikembe Mutombo, debiutujący w ASG Chris Webber, dwójka Hardaway’ów, Grant Hill czy też Scottie Pippen. Chociaż żaden z nich akurat głównym bohaterem nie został. Jeśli ktoś nie widział meczu to nie będę psuł zabawy, ale w trzeciej kwarcie miały miejsce najciekawsze wydarzenie z perspektywy wyboru MVP no i te dunki Sprewella (jeszcze przed tym jak zebrało mu się na bardzo mocne przytulenie P.J Carlesimo :) sama zabawa :)

Zapraszam i polecam!!!

 

 

Komentarze do wpisu: “Mecz wieczoru: All Star Game 1997 – Cleveland, Ohio

  1. Ha! pamiętam ten mecz, jakby był wczoraj. Rekordy Rice’a – jednego z moich ulubionych wtedy graczy, triple-double MJ-a, Mutombo w S5 dzięki kontujom Ewinga i Mourninga, ujęcia z szatni, gdzie Joe Dumars niczym Al Bundy siedział na ławce z ręką w spodenkach:) popisy Spree i Penny’ego, ech:)

Comments are closed.