Mike Woodson podczas campu zdecyduje o pierwszej piątce

Szkoleniowiec New York Knicks, Mike Woodson wciąż nie podjął decyzji o tym jak będzie wyglądał wyjściowy skład jego drużyny w przyszłym sezonie. Decyzję o pierwszej piątce ma podjąć po obozie przygotowawczym.

– To właśnie po to organizujemy te obozy. Nie mam pojęcia jak będzie wyglądała pierwsza piątka. Camp powinien być owocny, a rywalizacja pomoże mi podjąć decyzję. Tak to właśnie powinno działać – stwierdził Woodson.

Jak donoszą źródła zbliżone do trenera Knicks, wbrew temu co mówi ma już ogólny zarys tego w jakim składzie będzie chciał grać. Pewne miejsce w wyjściowym składzie mają Raymond Felton, Carmelo Anthony i Tyson Chandler, natomiast Iman Shumpert, Andrea Bargnani i Metta World Peace mają powalczyć o pozostałe dwa.

Komentarze do wpisu: “Mike Woodson podczas campu zdecyduje o pierwszej piątce

  1. Coś czuję, że Bargnani raczej nie będzie walczyć o pierwszą 5. Co najwyżej kilka minut więcej od Novaka. Poza tym istnieje większe prawdopodobieństwo, że Woodson nie będzie go ustawiał na centrze, skoro ma Chandlera i STATa; także może dzięki temu Włoch trochę odżyje.

  2. Knicks mają ciekawy skład ale wszystko zależy od zdrowia i podejścia graczy takich jak STAT czy Włoch. Melo jak w tym sezonie znowu odpadnie w 1 lub 2 rundzie raczej opuście latem New York.

  3. Zgadzam się z Dominikiem. Poza tym, jaki sens miałaby piątka z Bargnanim? Kto by tam bronił poza Chandlerem i Shumpertem? Pierwsza piątka moim zdaniem powinna być najtwardsza w defensywie, a prowadzenie ataku przez Feltona i Melo wystarczy, do tego grożący rzutem za 3 MWP i Iman, a Chandler czekający pod koszem i zbijający piłki z tablicy. Z ławki do wrzucenia paru punktów nadają się STAT, Bargnani i oczywiście Smith (jeśli jego wkład można nazwać 'paroma’ punktami). Z trochę innej beczki, wierzę, że mimo wieku MWP włoży 100% serca w swoją grę w defensywie i nada Knicksom większej twardości.

  4. Knicks mają bardzo ciekawy skład, rzekłbym, ze mocniejszy niż rok temu. jeśli zdrowie dotrzyma a cały skład zaangażuje po równi serce w obronę może być ciekawie w Big Apple.

  5. bargnani powinien zacząć bronić tak jak jeszcze 2-3lata temu i wtedy nadawal by sie do s5 ze swoimi 2 blokami na mecz, ale do tego potrzebna jest motywacja i zaangazowanie, dopoki tego nie pokaze melo na 4 i mwp na 3
    PS niewiem czy ktoś miał w historii tego sportu (wogole jakiegokolwiek sportu) ławkę rezerwowych

Comments are closed.