Hardaway Jr gotowy do gry

200px-NewYorkKnicksTim Hardaway Jr już doszedł do pełni sił po kontuzji nadgarstka jakiej doznał w drugim swoim występie w Lidze Letniej w Las Vegas. Teraz młody gracz chce jak najszybciej wrócić do swojej optymalnej formy i jak najlepiej przygotować się do swojego debiutanckiego sezonu.

Często zdarza się, że postawa zawodników w meczach ligi letniej nie ma później przełożenia na to jak prezentuję się podczas sezonu regularnego w NBA, ale każdy młody gracz chce wykorzystać każdą okazję, by móc pokazać się szerszej publiczności. Nie inaczej było z Timem Hardaway’em Jr.

– Naprawdę chciałem grać. Chciałem wyjść i pokazać swoje umiejętności na wyższym poziomie. Miałem na to tylko jeden mecz i ćwiartkę drugiego. Gdybym miał więcej okazji do gry, udowodniłbym że jestem lepszym graczem, niż może się wydawać – powiedział Hardaway.

Młody koszykarz New York Knicks w drugim meczu w Las Vegas doznał kontuzji lewego nadgarstka i do końca Ligi Letniej był trzymany przez swoją drużynę na ławce rezerwowych. Teraz już nie ma żadnych kłopotów zdrowotnych i w najbliższym czasie powinien doścignąć fizycznie swoich kolegów z drużyny.

– Jestem gotowy, aby iść do pracy. Jestem bardzo zmotywowany. To wspaniałe dla mnie doświadczenie być w tej organizacji. To jest to o czym zawsze marzyłem – dodał.

Komentarze do wpisu: “Hardaway Jr gotowy do gry

  1. Wszystko chłopaki fajnie, tylko uważajcie na powtórzenia. : ]

  2. strasznie do dupy jest ten nowy wygląd.nie mozna sie w niczym połapać.wróce jak zmienicie.nara.

    1. Co ty gadasz? Nowy wygląd jest ok. Wszystko jest pogrupowane, a najnowsze newsy są też widoczne bez problemów. Jak dla mnie wygląd OK.

    2. kolega o milionie nicków; Derek Fisher, Babajaga, Zenonn, Zygmunt, Bababaa, siała baba mak oltzkól, a nawet Chyngis-han . pozdrawiamy:-) i radzimy używać papieru toaletowego.

    3. Jak sie nie podoba to tu nie zagladaj. Ludzie robia swietna robote,udostepniaja codziennie wszystkie newsy zwiazane z NBA, dzieki nim mozna sie wiele dowiedziec i podzielic sie opiniami z innymi kibicami tej fantastycznej ligi wiec troluj gdzie indziej chlopaku…

Comments are closed.