Kolejna nowość w NBA 2K14

NBA 2K14 zaoferuje nam opcję blokowania wsadów. To kolejna nowość po m.in. dodaniu drużyn z Euroligi. Gra wychodzi 1 października.

 

Komentarze do wpisu: “Kolejna nowość w NBA 2K14

 1. Byłem oczarowany NBA2k13 na PS3 do czasu gdy odkryłem, że w trybie MyCareer uwaga – NIE DA SIĘ ZDOBYĆ MISTRZOSTWA, gra się zawiesza !!!! Do tej pory z tego co wiem nie naprawili tego, więc szczerze mówiąc mam głęboko w poważaniu następną odsłonę i to czy będę mógł zablokować wsad…

  1. Może powinieneś ściągnąć patch? Pamiętam, że w 2k12 na pc też miałem ten problem ale po pobraniu i zainstalowaniu patcha wszystko się naprawiło.

   Ja ogólnie wolę 2k12 niż 2k13. Nie wiem czemu. Po prostu 13 jakoś do mnie nie przemawia.

   Mam nadzieję, że w 2k14 znikną te idiotyczne animacje przy próbie dwutaktu.

   Ps. W 2k14 będzie MyTeam?

  2. Na jakim piracie? Naucz się czytać. PS3. Playstation, oryginalna gra kupiona dzień przed premierą. Do tej pory nie ma patcha na to.

 2. Szczerze mówiąc to odsłona 2k13 była rewelacyjna.. nie wydaje mi się jednak żeby w 2k14 były jakieś rewolucyjne zmiany. Z założenia jest zawsze tak , że nowości które zmieniają obraz gry wychodzą co 2 lata. I tak też było do tej pory w 2k, bo kto jest fanem tej gry wie, że nba 2k12 było do dupy…;)

 3. wystaraczy wylaczyc autosave i po klopocie :) ja mialem tak samo ale na xboxie 360 :)

 4. możliwość blokowania wsadów była juz od odsłony 2k4….

 5. Ja mam na ps3 problem z trofeami. Nie zalicza mi niektórych -mistrzostwa w trybie Association, Triple double itp. Macie z tym też problem?

 6. dziwna sprawa, yao mi kiedyś w jednym meczu zablokował 3 wsady, a to już było kilka edycji temu. nie byłem wtedy zadowolony, tym bardziej, że nie były to jego jedyne bloki w tym meczu. co do trybów symulujących sezon, od kiedy w trybie kariery durant wrzucił przeciwko moim celtics game winnera równo z syreną w g7 zwątpiłem w nie mocno

 7. Hm..mnie jakoś te nowinki nie interesują. Cały czas gram w 2K9 na PC i nie zanosi się na zmianę. :) Tyle sezonów za mną, tyle transferów między klubami..żal przerywać.

Comments are closed.