Oden coraz bliżej podjęcia decyzji

Ostatnimi czasy jest bardzo głośno wokół Grega Odena, który będąc wolnym agentem ma szanse na nowo zaistnieć w NBA. Środkowy spotkał się już z władzami Spurs, Heat, Celtics, Mavericks, Kings oraz Pelicans. Wstępnie mówi się, że najbardziej rozważanymi drużynami są „Żary z Miami” oraz zespół z Nowego Orleanu.

Dzisiaj w nocy pojawiła się informacja, że Oden, decyzję o wyborze swojej przyszłej drużyny, ostatecznie podejmie właśnie dzisiaj – w piątek.

Drużyną, która wycofała się z kręgu zainteresowanych tym centrem są Boston Celtics, bowiem Celtowie niedawno zatrudnili brazylijskiego centra – Vitora Faveraniego.

25-letni były gracz Portland Trail Blazers, przez liczne kontuzje musiał skończyć swoją krótką karierę w NBA a ostatni mecz w najlepszej lidze świata rozegrał 5 grudnia 2009 roku.

Nam pozostaje włączyć Yahoo! i na bieżąco informować Was o ruchach Odena.

Komentarze do wpisu: “Oden coraz bliżej podjęcia decyzji

  1. Jesli może wybierać, to San Antonio jak najbardziej

  2. Aby on pewny jest swoich kolan? Bo jeśli są w 100% zdrowe to może namieszać w lidze pod koszami, jeśli nie są w zupełności zdrowe to może jedynie ręczniki podawać….

  3. Pójdzie do Miami, wie że kontuzje go zniszczyły, wie, że raczej za wiele nie pogra, to liczy że się chociaż na pierścień załapie. Na krzywy ryj, ale kto o tym bedzie za 20 lat pamiętał..

  4. Raczej nikt chyba nie sądzi, że będzie dominował pod koszem jak przewidywano w drafcie. Ale może wystarczy zdrowia na 20 minut i solidną grę. Obrona, zbiórki, kilka punktów tego można po nim oczekiwać.

  5. On się łamał niestety nawet na treningach. No ale jak Bóg da i pogra nawet te 20 min. cały sezon to powinien być ogromnym wzmocnieniem. Talent na miarę Shaqa.

  6. Dziwne, że Milwaukee się o niego nie biją. 5 centrów na pewno wystarczy im na kolejny sezon?

  7. Tez uwazam ze liczac na mistrzowski pierscien wybierze Miami.

  8. Hoping that Greg Oden doesn’t see his shadow today and extend the NBA offseason another 6 weeks.

  9. DECISION GREGA ODENA PRZEKŁADANA Z DNIA NA DZIEŃ Z TYGODNIA NA TYDZIEŃ

  10. Decyzja Odena zaczyna wyglądać jak Howarda czy nawet Bynuma. Nie jest on graczem ich kalibru, a jednak jest dużo chętnych.

Comments are closed.