Oden trenuje pod okiem Pelicans i Kings

Kings plat_r_pelicanslogo2_mb_600

Trwają poszukiwania nowego klubu i szansy na kontynuację kariery w najlepszej lidze świata przez 25-letniego środkowego – Grega Odena. Jest on aktualnie w Indianapolis, gdzie odbędzie dwa treningi: jeden z drużyną Sacramento Kings, drugi z New Orleans Pelicans. Zawodnik jest bardzo zdeterminowany do powrotu i podobno jest w na dobrej drodze do tego.

Można być prawie pewnym, że któraś z drużyn skłoni się ku Odenowi i jego usługom. Mówi się, że utrzymuje od jakiegoś czasu dobrą formę i jak na razie nie ma śladów po licznych kontuzjach jakie odbył w swojej karierze. Jeśli tak dalej będzie, ktoś w końcu zaoferuje mu kontrakt. To tylko kwestia czasu.

Pelicans są skłonni złożyć ofertę w wysokości 3 milionów dolarów za sezon dla Odena. Odbył on już spotkania z takimi drużynami jak Miami Heat, San Antonio Spurs, Boston Celtics, Dallas Mavericks i Kings. Jak na tą chwilę media podają informację, że największe zainteresowanie okazują mistrzowie i vice mistrzowie ligi, czyli Heat i Spurs.

Wczorajszego wieczora zawodnik został poinformowany przez swojego agenta, że następnego dnia (dziś) dwie drużyny chcą obejrzeć go na treningu, chodziło właśnie o Pelicans i Kings. Przypomnijmy, że Oden nie grał w NBA od 5 grudnia 2009 roku.

Komentarze do wpisu: “Oden trenuje pod okiem Pelicans i Kings

 1. Fajnie by było jakby wrócił i sobie pograł trochę, w miarę bez kontuzji.

 2. Zaoferowanych kontraktów to on ma już około 5-6. Teraz to od Odena zależy gdzie chce grać i za ile.

 3. Chętnie bym go zobaczył w pierwszej piątce Pelicans.

  Mam nadzieję, że się odbuduje i zacznie dominować nad resztą (w wielu przypadkach rozkapryszonych i zidiociałych) centrów.

 4. Do Portland go. Niech odpracuje teraz czas, który zespół poswięcił na jego rehabilitacje.

 5. Oden jeszcze zdobędzie mistrzostwo. Życzę mu, jak najlepiej.

 6. Czy mi się wydaje czy o Odena stara się więcej zespołów niż jeszcze jakiś czas temu o Bynuma ?

 7. jeżeli kolana ma tak stare jak buźke, to już niestety, niewiele z niego będzie.

 8. Te Henryk WALEZY;d Oden napewno ma młodsze kolana niż twoje pra-pradawne IMIĘ
  Henryk XX wiek ;D

Comments are closed.