Byron Mullens blisko Clippers

Los Angeles Clippers LogoJak informuje Wojnarowski, Byron Mullens jest bliski porozumienia się z Los Angeles Clippers w sprawie dwuletniego kontraktu. Umowa ma zawierać opcję zawodnika na sezon 2014/15 i wszystko jest na dobrej drodze, żeby deal był sfinalizowany w środę lub w czwartek.

Byron tego lata został wolnym agentem. Mullens będzie kolejnym nowym nabytkiem drużyny z Kalifornii, po tym jak do zespołu przyszli m. in. Darren CollisonJared Dudley, czy J.J. Redick.

24-letni zawodnik w minionym sezonie narzekał na liczne kontuzje, przez co wystąpił w zaledwie 53 spotkaniach. W poprzednich rozgrywkach Mullens zdobywał średnio 10.6 punktu, 6.4 zbiórki oraz 1.5 asysty. Jego skuteczność z gry wynosiła tylko 38%. Były gracz Bobcats może grać zarówno jako skrzydłowy jak i center, co jest jego ogromnym plusem. Gracz ten był wybrany z 24 nr w drafcie w 2009 roku.

Rozmowy z byłym środkowym Charlotte Bobcats prowadzili również Los Angeles Lakers.

Komentarze do wpisu: “Byron Mullens blisko Clippers

  1. Jeśli tylko będzie zdrowy niewątpliwie będzie dużym wzmocnieniem, szczególnie na centrze.

  2. dobry ruch Bobcats, drewno w obronie. W ataku cos tam zrobi ale akurat nie tego potrzeba Clipps

  3. Nie wiem czy to dobre posunięcie. Koleś cegli niesamowicie z dystansu co widać po ledwo sięgającej 29% skuteczności.Poza tym 38% z gry to wynik beznadziejny dla zawodnika grającego na każdej pozycji a już w szczególności dla centra/skrzydłowego. Oczywiście jest jeszcze młody i zawsze może się poprawić.

  4. Gość dopiero zrozumiał na czym polega gra w NBA i pomimo tej fatalnej skuteczności miewał przebłyski naprawdę dobrej gry w ostatnich 2 sezonach. Jako role player z dobrym rozgrywającym na te 10-15 minut może być bardzo pożyteczny.

  5. Stawiam dla niego role jak Collison w OKC. Clippersi maja duze pole manewru w skladzie.

Comments are closed.