Raptors chcą wykupić kontrakt Camby’ego

Toronto RaptorsJak podaje Marc J. Spears z Yahoo!, Toronto Raptors zamierzają wykupić dwuletni kontrakt Marcusa Camby’ego, który jest wart 7,5 mln$. 

Raptors uzyskali prawa do Camby’ego podczas wymiany z New York Knicks, kiedy to do nowojorskiej drużyny przeszedł Andrea Bargnani. 38-latek po tej transakcji wyraził swoje niezadowolenie mówiąc, że w ostatnich latach swojej kariery zdecydowanie wolałby grać dla drużyny walczącej o Mistrzostwo.

Camby w poprzednim sezonie nie grał zbyt dobrze notując średnio 1.8 punktu oraz 3.3 zbiórki, natomiast jego skuteczność z gry wynosiła zaledwie 33%. Jeśli jednak weteran zostanie wolnym agentem, jego grą zainteresowani są Houston Rockets, Los Angeles Clippers oraz Chicago Bulls.

Komentarze do wpisu: “Raptors chcą wykupić kontrakt Camby’ego

  1. Przeglądam sobie dokonania „Candy Man’a” z pierwszych lat kariery w Raptors właśnie.
    Drugi Sezon w NBA 97/98 zrobił pod koniec sezonu 2x TD 10 i więcej blokami…Raz był blisko i zabrakło 2 bloków. Jeden z najlepszych blokerów pod koszem ostatnich 20 lat. W zbiórkach już nie był tak dobry.
    http://espn.go.com/nba/player/gamelog/_/id/125/year/1998/marcus-camby

    Dziwne, że nie chce tutaj zostać i zakończyć karierę w klubie, w którym zaczynał. Mówił coś, że nie chce być w Raptors i widocznie za zamiar jeszcze powalczyć o tytuł.

  2. Camby za czasów świetności to był ktoś, pamiętam tą defensywną maszynkę niczym Mutombo grał :)

  3. Z całym szacunkiem dla Camby’ego ale Raptors dobrze zrobią o ile się go pozbędą. To samo z Kleizą. W przyszłym roku pieniądze bardzo się przydadzą. Wysoki wybór w drafcie plus kasa na FA których w przyszłym sezonie nie zabraknie = szansa której Raptors mogą nie mieć przez kolejnych kilka lat.

  4. Jeden z moich ulubionych graczy. Na drzwiach miałem jego plakat jak pakował na spadochroniarza. To były czasy :)

Comments are closed.