Fałszywy Meeks kpi z Howarda

dwight howardDwightmare II już za nami. Decyzja została podjęta, jednak nie wszystkim kibicom Los Angeles Lakers podobało się, że Dwight Howard wolał przenieść swoje talenty do Teksasu i zasilić drużynę Houston Rockets niż bronić barw Jeziorowców. Upust swojej złości, niezadowolenia i rozczarowania z wyboru jakiego dokonał Howard postanowili wyrazić na portalach społecznościowych.

Część fanów Lakers zrobiło to samo co sympatycy Cleveland Cavaliers trzy lata temu, kiedy to LeBron James opuścił zespół ze stanu Ohio i razem z Dwyanem Wadem i Chrisem Boshem stworzył Big3 w Miami Heat, czyli spaliło koszulki Dwighta. Pisał o tym więcej Adam parę dni temu. Jeden z fanów Jeziorowców okazał się być jednak odrobinę bardziej pomysłowy i oryginalny.

Na koncie na Instagramie, czyli popularnym portalu społecznościowym, na który wrzuca się zdjęcia opatrzone krótkimi podpisami, które wydawało się być prowadzone przez obrońcę zespołu z Los Angeles Jodiego Meeksa pojawiło się zdjęcie Howarda, na którym wygląda jak dziewczyna.

Na fotce Dwight jest ubrany w koszulkę nieistniejącej już drużyny WNBA Orladno Miracle, a pod zdjęciem widnieje podpis. „Jestem bardzo rozczarowany… Po pierwsze, że Dwight Howard po podpisaniu kontraktu z Houston, przestał śledzić konta Lakers na portalach społecznościowych #lakers #losangeles.”

dwight howard girl

Meeks od razu jednak wyjaśnił na twitterze, że to nie on jest autorem wpisu, a konto nie należy do niego.

Nie wiadomo kto stworzył obraz, niemniej na pewno zyskał w ten sposób uwagę wielu mediów, a przede wszystkim aprobatę wielu niezadowolonych z decyzji Howarda kibiców Lakers.

Komentarze do wpisu: “Fałszywy Meeks kpi z Howarda

  1. Ja się w sumie Howardowi nie dziwię. D’Antoni nie mysli wogóle o obronie a w ataku również nie wykorzystuje centra. Granie Run&Gun z centrem o takim potencjale to zwykle marnotrwastwo.

Comments are closed.