Wrzuta dnia: Tim i Sid o wymianie Bargnaniego

Świetna perełka podrzucona przez @a_gracjan – Sid Seixeiro i Tim Micallef z serwisu Sportsnet rozmawiają o wymianie na linii Raptors – Knicks, w której klub zmienił (w końcu) Andrea Bargnani.

05Raptors1New_York_Knicks_logo

Zapraszamy do rozwinięcia – warto :)

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia: Tim i Sid o wymianie Bargnaniego

 1. Hhahahahahahhaha Boże dobre :D

  „Melo you just find your’s Scottie Pippen – It’s Andrea Bargnani :P

  1. Po co im taki zawodnik jak Bargnani? W składzie Nowego Yorku brakuje walczaka,faceta,który oprócz Chandlera, będzie harował w obronie za gwiazki Melo i Amare. Andrea To taki soft player w dodatku kontuzjogenny o słabej psychice. Nierozumiem włodarzy Knics- kolejny strzelec bez głowy.

 2. Trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy:
  1. lato 2015, wtedy kończą się kontrakty Il Mago i Amare (Ty’a i Melo także, ale Knicks będą pewnie chcieli je przedłużyć).
  2. W przyszłym sezonie i tak nie pozyskaliby nikogo wartościowego, bo przez kontrakty Stoudamire’a, Ty’a i Melo nie byłoby ich po prostu stać.
  3. Po tym sezonie zostanie im z tej wymiany 12 mln do wypłacenia Andrei (za rok gry), natomiast Raptors prawie 11,5: 7,2 dla Novaka (2 lata) i 4,2 Camby’ego (rok).

  Moim zdaniem rozsądny deal, bo Bargnani może być realnym wzmocnieniem, a na pewno jest znacznie lepszy od Novaka. Główny problem, to czy będzie zdrowy?

Comments are closed.