Rośnie kolejka chętnych na usługi Erica Bledsoe

O zainteresowaniu młodym rozgrywającym L.A. Clippers ze strony Orlando Magic pisaliśmy już nie raz. Gdzieś w pamięci mamy pomysł obu drużyn na dopięcie szczegółów transakcji z udziałem Carona Butlera oraz Aarona Afflalo. Tymczasem jak donoszą amerykańskie media do wyścigu po zmiennika Chrisa Paula włączyły się kolejne – co najmniej – cztery drużyny.

Pierwsze, nowe ślady prowadziły nas do Kanady i Raptors. O tym więcej pisał całkiem niedawno Mateusz.

Nowe ślady prowadzą rozgrywającego na orbitę zainteresowań Detroit Pistons i niewykluczone, że Joe Dumars szuka awaryjnej opcji na wypadek, gdyby nie udało się parafować nowej umowy z Jose Calderonem (jest on m.in. na celowniku Mavericks). Być może doszłoby do wymiany z udziałem któregoś z obwodowych graczy Pistons?

W dalszej kolejności zainteresowani pozyskaniem Erica są Milwaukee Bucks, a ich nowy trener Larry Drew widziałby w Bledsoe opcję na wypadek odejścia z klubu Brandona Jenningsa. Ponoć Bucks są skłonni zaoferować Clippers sign&trade z udziałem JJ Redicka.

Na pewno możliwości sprowadzenia Bledsoe do Dallas będą szukać Mavericks, bowiem potrzebują oni zastępstwo dla odchodzącego Darrena Collisona. Niemal pewne jest, że Rick Carlslie będzie szukał solidnie broniącego obwodowego, a nie da też od razu możliwości grania w pierwszej piątce debiutantowi – Galowi Mekelowi. Źródła związane z Mavs sugerują, że Dallas mogliby zaoferować Clippers O.J. Mayo – jeśli tylko shooter zdecyduje się wziąć udział w podobną wymianę (sign&trade z Clippers).

Jak wiadomo Mavs na pewno nie wypali pomysł sprowadzenie Rajona Rondo. Jak podkreślają wszystkie źródła dające wzmianki o Bledsoe jak na razie żadna strona nie podjęła zaawansowanych rozmów by pozyskać Erica. Wszystko sprowadza się do ofert i zapytań, jak na razie.

Komentarze do wpisu: “Rośnie kolejka chętnych na usługi Erica Bledsoe

  1. Ja najchetniej bym go widzial w orlando napewno moglby sie tam wykazac.fan OM

  2. dla Clippers chyba lepiej byloby wymienic go za derozana, slyszalem takie ploty ale podobno doc nie jest nim zainteresowany, a szkoda…

Comments are closed.