Najświeższe plotki transferowe

Pierwszy dzień free agency i już mamy mnóstwo plotek transferowych. Wiele z nich przytaczaliśmy w osobnych wpisach, możecie je znaleźć poniżej na stronie. 

Thunder zainteresowani Wrightem

Kontraktu z Oklahomą nie przedłuży Kevin Martin, więc Thunder wyrazili zainteresowanie Dorellem Wrightem z 76ers. W Oklahomie walczą o utrzymanie się poniżej tax threshold.

Copeland w Pacers?

Jak podaje Adrian Wojnarowski z Yahoo! Sports Indiana Pacers jest faworytem do pozyskania Chrisa Copelanda. 29 latek zaliczył udany sezon w barwach New York Knicks, którzy nie są jednak zainteresowani podpisaniem z nim nowej umowy. Copelandem jest za to zainteresowanych wiele innych klubów, ale Pacers są najbliżej pozyskania skrzydłowego.

Martell Webster priorytetem dla Wizards

Podpisanie nowej umowy z skrzydłowym jest celem nr 1 dla Wizards na lato. Webster w poprzednim sezonie rozegrał 76 spotkań w barwach stołecznej drużyny. Na podpisanie Webstera Wizards mają przeznaczyć część swojego mid-level exception.

Andre Iguodala spotkał się z przedstawicielami 6 klubów

To był ciężki dzień dla Andre Iguodali. Były swingman Nuggets i 76ers miał spędzić blisko 5 godzin na spotkaniach z przedstawicielami 6 klubów w Los Angeles. Z Iguodalą mieli rozmawiać Nuggets, Pelicans, Kings, Warriors, Pistons i Hawks. Przedstawicielami Nuggets mieli być nowy trener Samorodków – Brian Shaw i GM Tom Connelly. Kings reprezentował nowy generalny manager Pete D’Alesandro, który był w zeszłym sezonie asystentem w Nuggets.

Jamison w Wizards?

Wracając do Wizards, to są oni zainteresowani podpisanie Antawna Jamisona, który grał w stolicy w latach 2004-2010. Jamison na pewno nie wróci do Lakers, bo nie podoba mu się system gry Mike’a D’Antoniego.

Timberwolves spotkali się z Mayo

O.J. Mayo może wylądować w Minnesocie i odbył już rozmowy z reprezentantami Wilków. Mayo ma spotkać się jeszcze min. z Pistons, Bucks, Jazz i Clippers. Zainteresowani są też New Orleans Pelicans, którzy w ewentualnej wymianie mogą zaoferować Greivisa Vasqueza.

Splitter zastrzeżonym wolnym agentem

Spurs są gotowi wyrównać każdą ofertę za swojego centra. Zainteresowani nim są Trail Blazers. Splitter może też wylądować w Atlanie lub Utah.

Bobcats gotowi zatrzymać Hendersona

Po pozytywnym sezonie Geralda Hendersona, ten może zostać w Charlotte. Bobcats są też zainteresowani zatrzymaniem Josha McRobertsa. Odejdzie za to Byron Mullens, którego Bobcats uczynili niezastrzeżonym wolnym agentem.

Mavs nie podpiszą Collisona

Mavericks nie zaoferowali Darrenowi Collisonowi tzw. qualifyng offer i uczynili go niezastrzeżonym wolnym agentem. Tym samym Mavs dalej czyszczą budżet, żeby podpisać Dwighta Howarda.

Komentarze do wpisu: “Najświeższe plotki transferowe

  1. „W Oklahomie walczą o utrzymanie się poniżej tax threshold.” – sie daje maxa westbrookowi, to chyba trzeba byc gotowym na przekroczenie taxu. No chyba ze Thunder mysla, ze wygraja tytul w opraciu o 2 graczy z maxami i ibake :) Durant chyba zrozumial jaka przyszlosc go tam czeka i skumal sie z Jay Z. Trafi w koncu do druzyny ktora nie bedzie szczedzila srodkow na mistrzowstwo

Comments are closed.