Danny Ainge nie zamierza handlować Rondo

boston-celtics-logoOstatnimi czasy naprawdę wiele dzieje się w Boston Celitcs. Najpierw bostończyków opuścił Doc Rivers, a następnie Kevin Garnett wraz z Paulem Piercem przenieśli się na Brooklyn.

Po tych rewolucyjnych zmianach, Ainge spotkał się z olbrzymią falą krytyki ze strony wielu kibiców Celtics na całym świecie. Wszyscy myśleli, że to już koniec większych zmian w ekipie Celtów, lecz niestety ostatnio coraz częściej mówi się o potencjalnym transferze Rondo do Dallas Mavericks.

Można by się już zacząć załamywać, ale właściciel zespołu z Bostonu nieco uspokoił fanów swojej drużyny mówiąc, że nie zamierza handlować Rajonem Rondo, lecz ciągle przysłuchuje się nowym ofertom. Ainge powiedział także, że do tej pory otrzymał już naprawdę sporo propozycji.

Ja jednak mam nadzieję, że rozgrywający Celtics nie opuści Bostonu i w przyszłości o swój drugi pierścień będzie walczył jako Celt. Dla przypomnienia wspomnę jeszcze, że w połowie minionego sezonu Rondo nabawił się kontuzji zerwania więzadła krzyżowego (ACL), przez co był zmuszony opuścić wszystkie spotkania do końca sezonu. Rajon w sezonie 2012/13 notował średnio 13.7 pkt oraz 11.1 ast,