Mecz wieczoru: NBA Finals 1994, Knicks – Rockets G#5

Zakończyliśmy sezon numer 67 i poznaliśmy Mistrza, nadszedł więc czas na stare nagrania i odtwarzanie najlepszych spotkań z historii, by zostać w klimacie NBA. Dziś zapraszam Was do czasów twardej koszykówki, kiedy defensywa brała górę na pięknem tego sportu. Finały 1994 roku, Knicks vs. Rockets.

Przed Wami Hakeem Olajuwon, Robert Horry, Kenny Smith, Vernon Maxwell i Otis Thorpe naprzeciwko Patricka Ewinga, Charlesa Oakley’a, Dereka Harpera, Johna Starksa i Charlesa Smitha.

 

Komentarze do wpisu: “Mecz wieczoru: NBA Finals 1994, Knicks – Rockets G#5

  1. To chyba pierwsze finały które oglądałem. Chyba bo nie jestem pewien czy nie oglądałem fragmentów Bulls-Suns. Ale ogólnie to wcześniejsze widziałem dopiero po paru latach. Hakeem zniszczył Ewinga. Akurat może nie w tym meczu ale w serii jak najbardziej. Robinsona też niszczył. Szaka później wbrew powszechnej opinii niekoniecznie ;) W tej serii nie miałem faworyta, lubiłem obie ekipy. Oakley czy Mad Max to byli moi ludzie ;) Z ciekawostek to w czasie tego meczu była ta słynna transmisja jak to ścigali O.J Simpsona. Greg Anthony z obecnego NBA.TV też grał. Grega zapamiętałem bo miał trochę pecha w karierze. A to go ładnie i nie ko końca sportowo R. Miller załatwił, a to go załatwili sędziowie dając z dupy flagranta II za faul na Jordanie (bo niektórzy mówią, że kiedyś to nie wywalali z dupy. Jak najbardziej wywalali i jak najbardziej mieliśmy star calls kontrowersje itd. Seria z Bulls z 93 roku nie pamiętam, który mecz. W każdym razie Anthony wyleciał)

  2. Żałuje, że nie będzie można obejrzeć tych meczów w jakości HD, z chęcią bym odświeżył sobie wszystkie finały z lat 90′, a ta jakość video niestety ale dużo odbiera z przyjemności oglądania. Chociaż te 20-15 lat temu nie byłem taki wybredny gdy nagrywałem to na VHS.

Comments are closed.