Wszystkie finałowe rzuty Greena (video)

Danny Green zdobył minionej nocy 24 punkty , tyle samo ile drugi bohater meczu numer 5, Manu Ginobili. Były zawodnik Olimpii Ljubljana zanotował sześć celnych trójek, przy dziesięciu próbach. W sumie podczas historii finałów zdobył on najwięcej trafień z dalekiego dystansu, przebijając dotychczasowy wynik Ray’a Allena (22), mając na dziś 25 celnych trójek podczas NBA Finals 2013. Obrońca San Antonio dotychczas trafił 18 z 24 rzutów za trzy, z wolnych pozycji. Natomiast 7 z 14 jego prób wpadło do kosza rywala, przy asyście obrońców Heat. Co ciekawe Danny podczas trzech wcześniejszych serii trafił 28 trójek, w 14 meczach Ostróg. Na dziś jest to też główny kandydat po nagrodę MVP finałów 2013. Czy ją dostanie?

Komentarze do wpisu: “Wszystkie finałowe rzuty Greena (video)

  1. mysle ze duza zasluga w tym tonyego parkera, co widac w filmiku, więc nagroda dla pary Green-Parker byłaby jak najbardziej zasłużona

  2. Jeśli SAS wygra finały a Green będzie wciąż rzucał po ok. 5 trójek na mecz to powinien dostać. Mam nadzieję, że Miami znajdzie jeszcze w sobie dumę mistrza i będzie ciekawie. Marzy mi się game winner w meczu nr 7 to by było coś! Wszystko albo nic!!!

    1. wiem ale tacy niestety nie dostaja MVP. Wspomnij Rodmana w Finale z Seattle… Dla mnie murowany MVP, jak bardzo chcieli mogli dać co-MVP z Jordanem.

    2. ale tak samo wątpie w MVP Greena jak wygra sas bo raczej Parker dostanie

  3. Gość gra jakby cały sezon biegał na 50% a trójki ciskał słabszą ręką :p

Comments are closed.