Gallinari już po operacji, szybciej wróci do gry

Nuggets-LogoPo tym jak dobre informacje otrzymali fani Lakers (Bryant) i Bulls (Rose), teraz pora na kibiców Denver Nuggets. Skrzydłowy tego klubu – Danilo Gallinari przeszedł wczoraj zabieg rekonstrukcji wiązadła krzyżowego przedniego (ACL) i według opinii kliniki powróci do gry szybciej niż początkowo zakładano.

Włoch doznał kontuzji lewego kolana czwartego kwietnia w meczu przeciwko Mavericks przez co nie tylko nie mógł pomóc swojej drużynie w playoff, ale także przypuszczano, że opuści przynajmniej połowę nadchodzącego sezonu.

Pierwsze diagnozy mówiły o tym, że jego wiązadło jest całkowicie zerwane. Jak się jednak okazało podczas operacji było tylko naderwane. W związku z tym lekarze z fachowej kliniki z Vail są jeszcze większymi optymistami.

Sam Gallinari poinformował o dobrych wieściach swoich fanów na Facebooku. Podobnie jednak jak lekarze, także on nie podał spodziewanej daty powrotu wspominając jedynie o tym, że jest zupełnie inna niż początkowo planowano.

Co ciekawe, kontuzja i nieobecność skrzydłowego przez sporą część sezonu 2013/2014 miało odegrać dużą rolę przy podjęciu decyzji o rozstaniu się z trenerem Georgem Karlem…

Komentarze do wpisu: “Gallinari już po operacji, szybciej wróci do gry

 1. Tylu graczy już wróciło do gry… Gallinari też wróci przed Rose ! Derrick zwykła cipa jest i tyle.

  1. jak sie polaczku nie znasz na kontuzjach i nie znasz żadnego przypadku dokładnie, a sugerujesz sie tylko prowokocjami fanów innych drużyn, to się nie odzywaj, bo kał wychodzący z twoich ust nikogo nie interesuje.
   zobacz sobie ilu graczy wróciło przedwcześnie i po jakim czasie im sie odnowiło. ACL nie doleczone do końca jest bardzo słabe. Tylko regeneracja w 110% gwarantuje bezpieczeństwo

 2. Regeneracja na 110%? Czyli będzie sprawniejsze niż przed operacją? A tak do tematu, to dla Denver jest to świetna wiadomość, ale czy jego kontuzja miała aż taki wpływ na zwolnienie Karla? Ja mam wątpliwości, dla mnie Danilio nigdy nie był prawdziwym liderem zespołu, i właśnie tego najbardziej Denver obecnie brakuje.

  1. ciekawe jak odejdzie Iggi to moim zdaniem powinni powalczyć o Josha Smitha jako lidera zespołu + trener Hollins + mila ponad poziom morza i może być ciekawie

  2. To znaczy zregenerować w pełni + wzmocnić, tylko to daje możliwość powrotu do normalnej formy.

Comments are closed.