Głos fanów: Kto jest w tej chwili MVP Finałów?

Co prawda najważniejsze mecze serii są jeszcze chyba przed nami, ale jestem ciekawy waszego zdania na temat tego kto jest w tej chwili MVP rozgrywanych finałów.

Komentarze do wpisu: “Głos fanów: Kto jest w tej chwili MVP Finałów?

 1. Jak dla mnie MVP jest w tej chwili Kawhi Leonard – może nie robi spustoszenia w ofensywie, ale bez jego obrony na LBJu Spursom by było o wiele ciężej.

 2. Chris Bosh na MVP :D
  A tak na poważnie to za całość Play-off to stawiam na TP 9 – ale MVP tej serii za prace na LBJ to rzeczywiście Leonard.

 3. Z tym Greenem to gruba przesada. Rozumiem, że chłopak umie za 3 rzucić i raz miał 27 pkt, ale to jest tylko strzelec dystansowy, kreowany przez kolegów. W następnym meczu będzie miał 5pkt i 1/6 z gry i bajka sie skończy. Ja bym upatrywał kogoś, kto nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Jeżeli wygra Miami, to kandydat jest tylko jeden, w SA trochę gorzej. Stawiałem na Parkera, ale kontuzja w G3, w G4 nie wiadomo czy wystąpi, Manu słaby, Green nierówny, Kawhi statystycznie szału nie ma. Zostaje więc Tim :)

  1. Green też bardzo dobrze broni. Poza tym Kawhi double – double chyba w kazdym meczu miał i szału nie robi ? lol

  2. Zostałem chyba trochę źle zrozumiany. Double double Leonarda jest solidne, ale to nie powód żeby go wybierać na MVP. Poza tym porównując go do Duncana, to i tak wypada gorzej. Co do obrony, to dzisiaj w nocy zarówno Green jak i Leonarda mieli gorszy dzień :) Dodatkowo z Greenem niewiele się pomyliłem. Miał 3/8 i 10 pkt. Powtarzam, to nie jest clutch player.
   No i po dzisiejszej nocy wybór POPa juz nie tak oczywisty ;)

 4. ha , ciesze sie Woy ze mamy podobne gusta ;)

  ciekawe co wymysli na G4 :)

 5. Jak wygra Miami to LBJ, jak SA no hmm no właściwe …POP

Comments are closed.