Bucks próbują handlować Ilyasovą

bucksCoraz wiecej znaków na ziemi i niebie wskazuje na to, że Milwaukee Bucks czeka dość głęboka przebudowa tego lata. Ostatnie doniesienia mówią o próbach wymienienia Ersana Ilyasovy za trzeci wybór w drafcie należący do Washington Wizards.

Tegoroczny nabór jest powszechnie uważany za stosunkowo słaby, więc nikogo nie dziwi fakt oferowania swoich wyborów przez Cavaliers (1), czy Magic (2). Problem w tym, iż nie ma chętnych skłonnych do wymian.

W tej sytuacji ciekawa wydaje się propozycja Bucks, którzy rozpoczęli rozmowy z Wizards w sprawie zamiany Ilyasovy za trzeci pick.

Osobiście jestem przekonany, że bezpośrednia zamiana nie dojdzie do skutku, ale może być ciekawym początkiem dla dalszych rozmów. Klub ze stolicy będzie pewnie próbował pozbyć się przy okazji umowy Trevora Arizy lub Nene. Pytanie jest więc takie – czego tak naprawdę oczekują Bucks.

Jeżeli są gotowi na przebudowanie drużyny i wybranie Bena McLemore lub Otto Portera jako partnera dla Larry’ego Sandersa przy tworzeniu nowego trzonu to może nawet sprowadzenie jednego z wymienionych graczy nie jest takim złym pomysłem.

Kluczem jest jednak plan na przyszłość, bo kibice Bucks nie chcą już chyba myśleć o kolejnym przeciętnym sezonie.

Komentarze do wpisu: “Bucks próbują handlować Ilyasovą

  1. Hmm nawet ciekawe- na ich miejscu postawiłbym na Arizę nad Nene, bo Centrów to mają bez liku i to całkiem niezłych, z których dwóch (Sanders i Udoh) są wg mnie przyszłościowi, na PF Henson, który też ma ogromny talent, Porter lub McLemore, Ariza, jakiś dobrze rzucający za 3 i jest już niezły skład. Pytanie tylko czy uda im się utrzymać Jenningsa czy jednak postawią na Ellisa (moim zdaniem błąd).

Comments are closed.