Mistrz świata w boksie sporo zarobił na wygranej Heat

Floyd Mayweather, Mistrz świata w boksie wczoraj postawił 5,9 mln USD na wygraną Miami Heat – siedmioma punktami – w siódmym meczu finału Konferencji Wschodniej. Jak się później okazało aktualni Mistrzowie NBA wygrali dużo więcej i dzięki awansowi do finału NBA, bokser niemal podwoił swoją sumkę.

 

Mayweather dzięki postawie swoich faworytów ostatecznie zainkasował 11,2 mln USD, licząc również swój wkład (5,3 mln na czysto). A jak Wam poszły zakłady minionej nocy?

News nie ma rozwinięcia.

Komentarze do wpisu: “Mistrz świata w boksie sporo zarobił na wygranej Heat

 1. Komisję pod przewodnictwem Macierewicza powołać!!! To nie był przypadek…:D

 2. Są pewne kontrowersje, ale mimo tego Pacers zagrali słabo w tym meczu jednak graty za to, że Miami męczyli się aż do Game 7. Dzięki temu wręcz mam nadzieję, że doświadczenie Spurs zgubi ich w finale.

  1. To samo Spurs, które wg wielu miało nie przejść GSW, a następnie dostać lanie od Miśków? :-)

 3. ja nie na temat.
  chciałbym woy Tobie i chłopakom z redakcji podziękować za wysiłek jaki wkładacie w prowadzenie enbiej.pl Czytam Was nie pamiętam jak długo (ale było to za czasów bloga enbiej akszyn na interii).
  Minął sezon regularny, play off teraz będą finały których się nie mogę doczekać a przy okazji Waszych relacji i punktów widzenia. NBA zawsze mnie pasjonowało, o marzeniach grania w tej lidze nie wspomnę, do tej pory posiadam magic basketball i pro basket.
  Nie udzielam się za dużo w komentarzach, ale doceniam Wasze poświęcenie (czas, sen itd.).
  Pomyślności zespołowi.
  Pozdrawiam

  1. extra:-)
   dzięki za ciepłe słowa od całej Redakcji, zawsze to dodatkowy bodzieć do dalszych wpisów.
   Zapraszamy do dalszych odwiedzin i komentarzy.

Comments are closed.