Ujiri dostał ofertę kontraktu od Toronto Raptors


Toronto RaptorsGeneralny Menedżer Denver Nuggets, Masai Ujiri dostał ofertę pięcioletniego kontraktu od Toronto Raptors, na mocy którego w każdym roku trwania tej umowy miałby zarobić 3 miliony dolarów. Taką informację podał Chris Broussard z ESPN.

Ujiri, który w tym roku został wybrany najlepszym menedżerem w całej lidze, otrzymując nagrodę Executive of the Year ma do końca tego tygodnia podjąć decyzję odnośnie swojej przyszłości. Aktualnie jest on związany kontraktem z Denver Nuggets, który jednak obowiązuje jedynie do 30 lipca tego roku.

Od pewnego czasu nasilają się spekulacje o jego powrocie do Toronto, gdzie miałby zająć się budowaniem silnej ekipy, mogącej awansować do playoffs. Ujiri już wcześniej pracował w Kanadzie, będąc przez trzy lata asystentem Generalnego Menedżera tej ekipy. Miało to miejsce zanim w 2010 roku przeniósł się do Denver.

Komentarze do wpisu: “Ujiri dostał ofertę kontraktu od Toronto Raptors

    1. Sprawa ta ciągnie się od kilku tygodni i co chwilę wychodzą na światło dzienne nowe spekulacje. Natomiast jeśli chodzi o kwotę kontraktu jaką Raptors zaproponowali to Chris Broussard powołując się na swoje źródła podał ją wczoraj wieczorem.

  1. Na 100 % co najmniej tydzień temu było info o tej kwocie.

Comments are closed.