Smith chce zakończyć karierę jako gracz Knicks

W trwającym offseason media stworzyły już sporo plotek z tzw. wolnymi agentami, lecz J.R Smith, który minione rozgrywki spędził grając dla New York Knicks zapowiedział, że nie chce opuszczać tej drużyny.

New_York_Knicks_logo

Smith tego lata może zostać wolnym agentem, ale posiada opcję pozostania na przyszły sezon, w którym dostałby tylko 3 mln. Prawdopodobnie jednak J.R zrezygnuje z tych pieniędzy i podpisze nowy, wieloletni kontrakt. Zawodnik Knicks w wywiadzie dla New York Daily News powiedział, że miejscem, w którym chciałby zakończyć karierę miałby być Nowy Jork.

Smith w tej rozmowie mówił także:

„Nie chcę grać nigdzie indziej. Kocham moich kolegów z drużyny, kocham moich trenerów. Po meczu stałem w szatni patrząc na moją koszulkę i po prostu wiedziałem, że nie chcę grać w innej drużynie. Zobaczymy.”

Gdy J.R został zapytany o to, czy pozostałby w zespole z Nowego Jorku, gdyby dostał zaledwie 3 mln odpowiedział, że jest jeszcze za wcześnie na takie decyzje. Zawodnik Knicks mówił też, że o jego kolejnych sezonach w tym zespole będzie rozmawiał jeszcze ze swoim agentem Leonem Rose’em i wtedy wszystko będzie jasne.

Smith w minionym sezonie trafiał 42% z gry oraz 35% zza obwodu, natomiast w skończonych dla niego Playoffs zaliczył statystki na poziomie 33% z gry i 27% za 3. W postseason zdobywał także znacznie mniej punktów.

Komentarze do wpisu: “Smith chce zakończyć karierę jako gracz Knicks

  1. Niech powie wprost, że nigdzie nie ma takich imprez jak w NYC :P

  2. Sypna mu kasy z Bobcats to poleci….obym sie mylil…ale pewnie wybierze jakies duze miasto z duza publika i jeszcze wiekszymi pubami i plazami

  3. Dokładnie o tym samym pomyślałem. JR od tej przerwy w serii z C’s to zupełnie inny zawodnik. Alkochol i PO w jednym momencie to nie jest najlepsze połączenie.

Comments are closed.