Stoudemire coraz bliżej powrotu.

amare

Amare Stoudemire, który pauzuje już 2 miesiące wraca powoli do zdrowia i treningów. Wczoraj wziął udział w małej grze 3 na 3 i wydaje się, że zdąży wrócić na parkiet jeszcze w serii z Pacers. Zdaje sobie sprawę z coraz cięższej sytuacji Knicks i zapowiada, że jeśli tylko dostanie zgodę lekarza to pojawi się na parkiecie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to weźmie także udział w czwartkowym treningu i będzie gotowy na Game 3 w sobotę.

To świetne uczucie, wrócić znowu na boisko. Pierwszy mecz był dla nas bardzo trudny, ale czekamy już na Game 2, w którym chcemy zrewanżować się Pacers. Wtedy zobaczymy jak będzie wyglądała nasza gra i jakich zmian musimy dokonać. Jeżeli będę w stanie zagrać, to zagram.

Pacers wygrali pierwsze spotkanie 102-95. Drugi mecz już dzisiaj, o 1 w nocy naszego czasu.

Komentarze do wpisu: “Stoudemire coraz bliżej powrotu.

    1. Patrząc na to jak grali w ostatnich 4 meczach i ich przetrzebiony frontcourt to Amar’e może być świetną alternatywą w ataku kiedy znowu zawieszą się Melo i JR. Ostatnio nie miał kto (poza Feltonem) przejmować ofensywy kiedy obwód nie funkcjonował więc według mnie akurat teraz Stoudemire może im dać solidnego kopa.

  1. Albo i nie. Wszyscy wiemy, że Amar’e i Melo nie pasują do siebie, a lekarze Phoenix dawno przewidzieli jego problemy ze zdrowiem. No i nie zapominajmy, że to gość, którego kontuzjowała gaśnica ;)

  2. Myślę, że się przyda, tym bardziej z Pacers, gdzie jest do krycia David West. Melo może mieć problemy z faulami i wtedy może być nie ciekawie ;)

  3. Wydaje mi sie, ze pobyt Stoudemire’a nie wplynie pozytywnie na atak Knicks. Po takiej przerwie watpie zeby byl skuteczny. Bardziej widze go w defensywie przeciwko Westowi tak jak wspomnial powyzej Krzysiek Czyz.

  4. zaszkodzic nie zaszkodzi, odciazy Melo i JR’a…apropos pokazują dzisiaj jakiś mecz na Canale?

  5. I dobrze, zbyt czytelne jest granie wciąż na Melo i J.R-a, Knicks potrzebują strzelby pod koszem, kogoś, kto da obwodowym trochę miejsca w ofensywie, a do tego Amare jest idealny

Comments are closed.