Poniedziałkowy mecz Bulls w stacji ogólnokrajowej. Dlaczego?

Jeśli nas wzrok i słuch nie myli w ciągu 48h powinien nastąpić dawno wyglądany przez fanów Chicago Bulls powrót. Powrót do gry ich lidera, Derricka Rose’a. Od tygodnia zawodnik ma zgodę lekarzy na powrót na boisko i wydaje się, że w tym czasie przygotowywał się mentalnie do wielkiej dla siebie chwili. Większej niż debiut w lidze. Ma to nastąpić podczas poniedziałkowego spokania z Denver Nuggets.

Mike McGraw @McGrawDHBulls via Twiiter

Bulls announced today that Mon’s game vs. DEN is moving from CSN-plus to the main station. I’m sure fans can imagine a possible reason why.

Kilka źródeł związanych z klubem z Chicago natknęło się na wyżej prezentowaną informację, że transmisja planowanego meczu zostaje przeniesiona z lokalnej stacji na ogólnokrajową.

Ostatnie doniesienia mówią o tym, że byczy lider miałby rozegrać parę końcowych minut spotkania, i w przypadku nawet, kiedy mecz byłby już rozstrzygnięty. Czekamy więc do poniedziałku i zacieramy ręce na długoplanowany powrót.  Tymczasem rzućcie okiem na ostatnie momenty bohatera, przed wysoko przegranym meczem z Kings (minionej nocy w Oakland były już dużo lepiej;-)

Fani Bulls wyczekują jeszcze jednego nazwiska wracajacego do rotacji Toma Thibodeau, mowa o Taju Gibsonie, który za tydzień powinnien też już wzmocnić drużynę.

Komentarze do wpisu: “Poniedziałkowy mecz Bulls w stacji ogólnokrajowej. Dlaczego?

 1. w tym sezonie to najważniejsza informacja jak dla mnie
  mistrzostwo wezmą Heat
  mvp lebron
  ale w jakiej formie wróci Ross to jest pytanie
  czy straci coś ze szybkości atletyzmu ?
  czy będzie znów liderem
  mam nadzieje że tak ale z taką kontuzją wszytko się może zdarzyc

  1. Ale co Lenin może o tym wiedzieć.
   Przecież jest z Rosji i w dodatku leży w dużym pudełku od gdzieś 90 lat.

 2. lenin wszytko wie :P
  tylko angielskiego sie nie nauczył
  wstyd i hańba :P
  przepraszam za błąd

 3. Czy kiedyś wcześniej w Play off drużyna nr 1 odpadła z nr 8? Nie potrafię poszukać w statystykach jak byłby ktoś pomocny! Z góry dziękuje. PS. Nie chodzi o byków w tamtym sezonie. Założyłem się że już tak było, potrzebuje dowodów kto i kiedy :).

  1. Tak, zrobili to m.in. Denver Nuggets eliminując Seattle Supersonics w 1994. Całkiem niedawno podobnej sztuki dokonali Memphis Grizzlies eliminując Spurs.

 4. W 1999 roku było tak już z super mocnymi NYK #8 pokonali wtedy Heat z #1 potem Hawks następnie Pacers w finale konfy a finał to już z SAS przegrali. To były czasy co historyczna trójkę z faulem rzucił wtedy Larry Johnson!

 5. Dallas Mavericks ale nie pamiętam czy z ostanią drużyną :P
  a dirk był wtedy MVP sezonu zasadniczego :D

  1. 2007 ósme GSW ograło z Donem Nelsonem i Baronem Davisem pierwszych Mavs.

Comments are closed.