Wrzuta dnia: Biedny Brandon Knight + inni kandydaci na wsad roku

Wczoraj DeAndre Jordan postanowił pokazać swoje możliwości i stanąć w szranki o miano autora najlepszego wsadu roku. Jego ofiarą w tym fantastycznym wsadzie został Brandon Knight.

W rozwinięciu możecie zobaczyć inne, wybrane przeze mnie wsady, które powinny walczyć z plakatem Jordana.

Jeff Green ponad Alem Jeffersonem

Harrison Barnes ponad Nikolą Pekoviciem

Byron Mullens ponad LaMarcusem Aldridgem

Kevin Durant ponad Chrisem Kamanem

Kevin Durant ponad Marcinem Gortatem

Który wsad oceniacie najwyżej? A może macie swoje własne propozycje?

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia: Biedny Brandon Knight + inni kandydaci na wsad roku

 1. Knight popełnił błąd. Nie powinno go tam być w tym czasie, a także skoro już był to nie powinien skakać. Niestety stało się to co się musiało stać. Jordan poza wzrostem, siłą ma jeszcze skoczność. Trochę przesadzona jest ta podnieta wszystkich na boisku, bowiem był to wsad centra nad rozgrywającym. Mnie bardziej kręci np pamiętny poster Wade’a nad Perkinsem czy Varejao. Niższy zawodnik nad wyższym i silniejszym.

  1. Gość wyczuł moment, świetny timing i dogranie w tempo CP-3. Nawet na moment się nie zawahał tylko zaatakował basket z powietrza przeskakując przeszkodę. Jeśli byłby to gość 10-15cm wyższy,to dla Jordana przy tym ruchu i potężnym naskoku nie robiłoby to róznicy.

 2. Jak to ktoś napisał na youtube: „Próbowałem to wrzucić na pornhub, ale gwałtów nie przyjmują” :D

 3. No i co w tym takiego zajebistego że ludzie aż sikają w portki?
  Chyba nie jestem typowym kibicem koszykówki bo bardziej cenie sobie przechwyty niż wsady. Dla mnie miodem jest gdy obrońca wyłuska lecącą piłkę gdy ktoś podaje do kogoś.

  1. innymi słowy każdy głupi który ma odpowiedni skok mógłyby to zrobić. Wystarczy wziąć rozbieg, skoczyć i wsadzić. Dla mne to łatwe punkty są.

  2. nie zawsze są łatwe punkty… wsadu można nie trafić również. Niektórzy gracze muszą się napracować by zrobić wsad bardziej niż inny. Bo jest różnica czy ktoś dostanie podanie alley-oppem a inny przebiegnie cały parkiet, ominie ręce blokujących i zrobi wsad.

Comments are closed.