Wrzuta dnia: Kobe udziela reprymendy na twitterze.

Kobe Bryant dość niedawno dołączył do grupy zawodników udzielających się na twitterze. W szybkim tempie zdobył ponad milion followerów. Kobe, jak na boisku, tak na twitterze, rozstawia i udziela reprymendy tym, których zachowanie mu nie pasuje.

Odkąd dołączył do twittera, Kobe ma już ponad 200 tweetów. Przynajmniej tak nam się wydaje, że to Kobe. Ma niebieską okejkę, która potwierdza autentyczność konta ale wiemy jak to jest, może to być ktoś od PRu Kobego.

Ktokolwiek by to nie był, na pewno boostuje image Bryanta. Przekonał się o tym jeden z followerów, który użył niezbyt odpowiedniego określenia pod adresem innego fana Kobego. Black Mamba nie zamierzał tego tolerować i szybko wkroczył z ripostą:

Nie trzeba było długo czekać na wzmiankę o tym, co wydarzyło się rok temu, kiedy Bryant został ukarany grzywną wysokości 100 tys. dolarów za to:

Nazwał sędziego, Benniego Adamsa, „fucking faggot”. Tłumaczenie zbędne, kamery to wyłapały a Herr Stern wykorzystał sytuację, żeby ukarać Kobego. Bryant następnego dnia przeprosił. Fani nie zapomnieli tego i chwilę po tym, jak Kobe upomniał fana, kolejny follower wypomniał mu tę sytuację:

Kobe pokazał klasę i odpisał:

Ktokolwiek tweetuje na koncie Bryanta, duże propsy dla tej osoby. +100 do PRu. A każdy z nas musi teraz uważać, bo kto wie, kiedy #BlackMamba znowu ukąsi tweetem.

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia: Kobe udziela reprymendy na twitterze.

 1. Cóż na MVP nie ma szans to zostanie chociaż MVT ( Most Valuable Twitt ) :D

  1. Just letting you know@PacSmoove @pookeo9 that using „your gay” as a way to put someone down ain’t ok! #notcool delete that out ur vocab

   =

   Informuję Was (nicki), że używanie „your gay” jako sposób na odgryzienie się na kimś nie jest ok! Nie jest cool, wyrzućcie to ze swojego słownika.

   @onepercentofone @pookeo9 exactly! That wasn’t cool and was ignorant on my part. I own it and learn from it and expect the same from others

   =

   (nicki) dokładnie! To nie było cool i było chamskie z mojej strony. To moja wina, biorę to na siebie, nauczyłem się, żeby więcej tego nie robić. Od innych oczekuję tego samego.

Comments are closed.