Piątkowy NBA Mashup #7

rosieTak jest, zaczynamy nasz Piątkowy NBA Mashup razem z babcią Rosie! A właściwie G-Rose! D-Rose może wrócić na parkiety NBA już niebawem, więc tym pozytywnym akcentem powitajmy nowy weekend!

Ostatnio była „posucha” jeśli chodzi o flopy, NBA praktycznie nikogo nie karze. A powinno! Spójrzcie tylko na Blake’a.

Nie wiem jak Wy, ale ja cieszę się, że Bridman wrócił. Przynajmniej na 10 dni, razem z Miami Heat będzie robił to, w czym jest najlepszy.

Russell Westbrook trolluje maskotkę Denver Nuggets… fani nie są zadowoleni:

Wielu z Was narzekało na obecne stroje, które zobaczymy w tegorocznym All Star Game. Chcielibyście, żeby zawodnicy grali w swoich klubowych koszulkach. A wiecie jak to się zaczęło i kiedy? Otóz w 1996 ktoś zaproponował taki design strojów na All Star Game. Musicie przyznać, że wyglądają jak zaprojektowane przez 5-latka. Dlatego też NBA zdecydowało, że w następnym roku czas na eksperyment i zawodnicy wyjdą w swoich klubowych strojach.

Niektórzy mówią, że ludzie zaczęli przywiązywać uwagę do mierzenia wyskoku wtedy, kiedy pojawił się w lidze Michael Jordan. Niektórzy wskazują na Davida Thompsona. Jeszcze inni uważają, że tak naprawdę wszystko zaczęło się wcześniej, niekoniecznie na koszykarskim parkiecie. Oto Valery Brumel, od którego się wszystko zaczęło.

Syn Chrisa Paula nie dość, że potrafi świetnie naśladować twarz Blake’a Griffina, to wygrywa z Grantem Hillem grając 1-na-1:

Znowu ten Chris Paul. Tym razem nabiera wszystkich – sygnalizuje, że chce wziąć czas… a przynajmniej tak się wszystkim wydawało. Szczególnie Warriors:

Clippers theme wciąż się utrzymuje. Tym razem Matt Barnes, tak bardzo chwalony przez komentatorów, rzuca airballa z linii osobistych. Btw, ilu zawodników Clippers już to zrobiło? Blake, DJ, Matt?

3 dni temu, Minnesota Timberwolves miała na liście kontuzjowanych drużynę, która spokojnie mogłaby walczyć w tegorocznych playoffs. Byli to Kevin Love, Brandon Roy, Chase Budinger, Nikola Pekovic, Dante Cunningham, Alexey Shved, Malcolm Lee oraz Josh Howard.

New Orleans Pelicans i Charlotte… no właśnie, Charlotte Hornets!!! Charlotte Hornets!!!

W poprzednim Piątkowym NBA Mashupie pisałem o tym, że White Mamba wyzywa wszystkich grających w kosza w Bostonie na mecz, 1-na-1. Najlepsi z Bostonu i okolic mogli z nim zagrać i sprawdzić czy Brian Scalabrine jest taki fatalny w kosza. Efekty można zobaczyć poniżej. Czy byli to najlepsi z Bostonu i okolic? Polemizowałbym…

Shaqtin’ a Fool bije rekordy popularności. Ktoś zebrał urywki z tego programu, jak i z kilku klipów, które nie ukazały się na TNT. Mamy airball dunk, mamy zdobyty kosz bezpośrednio po jump ballu, mamy… aaa zresztą, zobaczcie sami!

Zgorzknienie kibiców 76ers przekracza już wszelkie granice. Zobaczcie film:

Kiedy gracie w kosza i ktoś do Was mówi, że moglibyście go lepiej pokryć, lepiej zagrać w obronie! Wtedy przypomnijcie sobie tę sytuację.

Zastanawialiście się jakiej muzyki słuchają zawodnicy z NBA? Na stronie magazynu SLAM pojawiły się playlisty niektórych z nich. Są to Josh Smith, DeMar DeRozan, CJ Watson, Corey Brewer, Landry Fields oraz Amir Johnson.

Czy ktoś widział kanapkę Glena Davisa? Czy ktoś widział kanapkę Big Baby?!

Często możemy usłyszeć niektórych zawodników na boisku dzięki podłączonym do nich mikrofonom. Ba, niektórych śledzą na boisku non-stop! A co by było, gdyby mikrofon nagrywał sędziów?

To co z tą kanapką dla Big Baby? Bo zje Aarona Graya!

Jeden z najlepszych momentów w historii Inside the NBA! Charles Barkley: Ain’t no shame in my game! To po prostu trzeba zobaczyć!

Fajny wykres pokazujący jaką frekwencję miały drużyny w pierwszej połowie tego sezonu. Pistons, Bucks i Hor… Pelicans bardzo słabo. Nie wspomnę o Kings, którzy są na samym dole. Króluje Chicago Bulls, którzy regularnie mają ponad 21 tysięcy fanów na meczu.

Na koniec bardzo wzruszające video o Sacramento Kings, którzy już rok temu byli o włos od przenosin. Grant Napear i Gary Reynolds ledwo powstrzymują łzy żegnając się z fanami. Czy tak samo będzie w tym roku?

Jeśli tak się stanie, to w Seattle nie może być innego komentatora jak Kevin Calabro!

W poprzednim odcinku.

Comments are closed.