Piątkowy NBA Mashup

Piątek wieczór to pora, kiedy większość z Was chce się rozerwać, zapomnieć o pracy czy szkole, po prostu odpocząć! Właśnie z myślą o Was stworzyłem nowy cykl artykułów, w których będę zbierał różne ciekawe wydarzenia okołoEnbiejowe, których zabrakło w innych artykułach bądź na naszym facebookowym profilu. Będzie śmiesznie, będzie dramatycznie, będzie dziwnie… głównie będzie śmiesznie! :)

Mam nadzieję, że dobrze dozowane porcje rozrywki wprawią Was w weekendowy nastrój i pomogą naładować baterie na następny tydzień, a także zapełnić luki pomiędzy nocnymi meczami. Zaczynamy!

Boston Celtics, Kevin Garnett i Paul Pierce, Kevin dużo dunkuje, Pierce dużo rzuca za trzy. Czy aby na pewno było tak na początku kariery obu tych panów?

Jeśli nie dziwi Was obecność Pierce’a w konkursie wsadów, to może Nick Collison w tej samej konkurencji? Na pewno robi gwiazdę lepiej niż Michael Finley

Wciąż niewzruszeni? No dobra, hold on to your seats! Matt Bonner w konkursie wsadów! UWAGA! Wygrał!

Metta World Peace aka Ron Artest udziela wywiadu prosto z łóżka!

Co w zasadzie nie powinno dziwić, w końcu u Jimmiego Kimmela pojawił się w samych shortach:

To teraz trochę poważniej. 10000 Hours opowiada o chłopakach, którzy może nie wyglądają na takich, którzy mają predyspozycje do bycia zawodowym koszykarzem. Ale ich determinacja i poświęcenie to coś, nad czym warto się zastanowić i co na pewno należy podziwiać! (aktualnie dostępne są dwie części)

Wywiad z Kobe Bryantem przeprowadzony przez Stephena A. Smitha. Pojawił się stosunkowo niedawno i jest też dużo pytań o aktualną sytuację LA Lakers. Kobe nie owija tu w bawełnę. (kilka części)

Peek-a-boo!

Nie wiem czy wiecie, ale T-Mac jest już 0-8 w Chinach. Co więcej, w jednym z meczów musiał nagle opuścić parkiet:

Tak… chiński mac&cheese mu nie posmakował. Gdzieś wśród dopingujących go kibiców słychać wykrzyknięte z grymasem: Oh, shit!

Magic Johnson opowie nam anegdotę z Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie:

Timofey Mozgov kontra Patrick Mutombo – Dunkoff! Kto wygra?

A taki „doping” można zobaczyć w Turcji:

Do zobaczenia za tydzień!

Komentarze do wpisu: “Piątkowy NBA Mashup

Comments are closed.