Irving będzie gotowy na Lakers.

Autor: Patryk Pankowiak

Rozgrywający Cleveland Cavaliers przez złamany palec opuścił ostatnie 11 spotkań swojej drużyny. Kyrie Irving na koszykarskie parkiety powróci jednak już niebawem. Kyrie Irving ostatnie spotkanie w barwach Cleveland Cavaliers rozegrał 18 listopada. Po tym meczu u rozgrywającego zdiagnozowano złamanie palca, co odsunęło go od gry na blisko miesiąc. „Kawalerzyście” pod nieobecność swojego lidera, wygrali zaledwie dwa z dziewięciu spotkań.

20-latek szybko przeszedł jednak proces rehabilitacji i trenuje już od poniedziałku. Wszystko wskazuje na to, że Kyrie wystąpi w najbliższym pojedynku przeciwko Los Angeles Lakers. To świetna wiadomość dla klubu z Ohio.

W rozwinięciu znajdziecie film z zagraniami Irvinga, autorstwa Bartka Małkowskiego.

Lakers legitymują się w tym momencie bilansem 9-12, a Cavaliers 4-17. Oba zespoły przegrały swoje ostatnie spotkania i nie są w zbyt dobrych nastrojach. Na zwycięstwie w środowym spotkaniu zależeć będzie więc z pewnością zarówno Lakers, jak i Cavs. Czy powrót na boisko Kyrie Irvinga okaże się kluczem do zwycięstwa? Cavaliers przełamią serię porażek i jeszcze bardziej pogrążą „Jeziorowców” z Miasta Aniołów?
Spotkanie pomiędzy Los Angeles Lakers, a Cleveland Cavaliers odbędzie się już w najbliższą środę, o godzinie 1:00 czasu polskiego.

Info za: SportoweFakty.pl

Komentarze do wpisu: “Irving będzie gotowy na Lakers.

  1. Nie wie ktos cz Waiters napewno zagra. Ciekawie zapowiada sie walka pod koszem, Varejao vs Howard :)

Comments are closed.